Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu

Show TV'de hafta içi her gün ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi şimdiden araştırılıyor. Haftanın ilk gününde yeni bir takım yarışmaya katılırken yeni modeller de izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bir maratonun başladığı Kuaförüm Sensin'de puan durumu, bugünün birincileri herkes tarafından merakla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 21 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 21 Eylül puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu

Kuaförüm Sensin yeni haftaya bugün itibariyle başlıyor. Pazartesi günü birbirinden iddialı yarışmacıları ile izleyici karşısına çıkan yarışma programında Yasin ve Yağmur’un yarışmadan çekilmesi üzerine yeni bir takım geliyor. Kuaför ve makyaj uzmanlarının yeteneklerini sergilediği, günün birincisi ve doğal olarak da haftanın birincisi olabilmek için mücadele ettikleri yarışmada bugün yine oldukça keyifli anlar yaşanacak. Yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde bütün yeteneklerini sergileyecek ve konsepti yerine getirmek için uğraşacak. Peki Kuaförüm Sensin 21 Eylül birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin bugün puan durumu nasıl oldu?

Yasin ve Yağmur kendi istekleri ile çekildi

Kuaförüm Sensin’de Cuma günü ekranlara gelen haftanın finali bölümünde oldukça ilginç anlar yaşandı. Aslında eleme yapılmış ve elenecek takım belli olmuştu ancak son dakikada Yasin ve yağmur yeni bir açıklama yaparak ailevi sebepler nedeniyle yarışmadan çekilmek istediklerini söyledi. Jüri üyeleri söz konusu çocuk olunca takımın çekilmesine izin verirken elenen takım ise yarışmada kaldı. Bugün Yasin ve Yağmur’un yerine yeni bir takım maratona dahil olacak ve hafta boyunca yarışmacılar yüksek puanlar almak için mücadele edecek.

Kuaförüm Sensin 21 Eylül puan durumu

Show TV’de Çiğdem Batur’un sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında günün puan durumu üyeleri Işıl Reçber, Adnan Serter, Seçkin Süngüç ve Fatih Ürek’in verdiği puanlar sonucunda belli oluyor. Kuaförüm Sensin 21 Eylül puan durumu şöyle oldu;

Eylem-Meltem-Esra 17 puan

Tayfun-Serap-Şule: 14 puan

Taner-Aslı-Büşra: 11 puan

Burcu-Aslı-Rana: 8 puan

Kuaförüm Sensin 21 Eylül birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 21 Eylül birincisi belli oldu. Bugün 17 puan alan Eylem-Meltem-Esra günün birincisi olurken, 8 puan alan Burcu-Aslı-Rana günün sonuncusu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Puan durumu
19 10 2020 - 14:44
Gelinim Mutfakta 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Bugün puan durumu
19 10 2020 - 11:41
MasterChef 18 Ekim kim elendi? Haftanın elenen ismi belli oldu
19 10 2020 - 10:28
19 Ekim 2020 Kanal D, Show TV, Atv, TRT1, Fox TV, TV8, Star TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
19 10 2020 - 10:18
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ekim Cuma puan durumu! 15 bin lira ödülü kim kazandı?
16 10 2020 - 15:31
Yorum Yap