Sezonun Yorgunluğunu Kıbrıs Tatilinde Atan Zuhal Topal Sosyal Medya Paylaşımlarını İhmal Etmiyor

FOX TV'de hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının sunucusu Zuhal Topal, sezonun yorgunluğunu Kıbrıs tatilinde atıyor. Yeni sezonda yemek yarışmasında Seda Sayan ile rakip olacak olan Zuhal Topal, tatil boyunca enerji topluyor.

29.06.2019 - 12:57
30.06.2019 - 0:10
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Zuhal Topal’la Sofrada programı ile başarılı bir sezonu geride bırakan sunucu Zuhal Topal, programının sezon finali yapmasının ardından tatile çıktı. Ailesi ile birlikte Kıbrıs’a giden ve Girne’de bir otelde tatil yapmaya başlayan Zuhal Topal, sezonun yorgunluğunu atıyor. Ramazan Bayramı’ndan bu yana tatiline devam eden güzel sunucu Instagram hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Tatilini geçirdiği otelin barında kız arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence düzenleyen Zuhal Topal bu anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeni Sezonda Zorlu Rakip

Bir yandan tatil yaparken bir yandan yeni sezon hazırlıklarına devam eden Zuhal Topal’ın bu defa rakibi oldukça zorlu. Zuhal Topal yeni sezonda aynı programı yapmaya devam edecek ama bu defa karşısında Seda Sayan olacak. Daha önce izdivaç programları ile birbirine rakip olan bu ikili yaşadıkları tartışmalarla çok sık gündeme gelmiş ve hatta mahkemelik bile olmuştu. TV8 de yayınlanan Yemekteyiz yarışmasının sunacak olan Seda Sayan, yeni sezon için oldukça iddialı. Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında yeni sezonda yemek yarışmalarında yeni bir rekabetin başlaması bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim