Magazin

Şeyma Subaşı’nın Yıllardır Barışamadığı Shop Uygulaması Duvar Fayanslarını Sağlı Sollu Yamulttu

Magazinin bir türlü gündemden düşmeyen ismi Şeyma Subaşı, bu sefer de yıllardır barışamadığı shop uygulaması yüzünden dillere düştü. Günün ilk saatlerinde yapmış olduğu paylaşım görenleri hayrete düşürdü çünkü Subaşı, shop yapıp inceleceğim derken her yeri kaydırıp yamultmuş!

Magazinin en gözde isimlerinden bir tanesi Şeyma Subaşı bildiğiniz gibi.

Kendisi yıllardır gerek özel hayatı, gerek seyahatleri, gerek açıklamalarıyla olsun gündemimizi epey bir meşgul ediyor. Bir diğer yandan da sosyal medya paylaşımlarını es geçmemek gerek elbette.

Magazini yakından takip ediyorsanız biliyorsunuzdur, Subaşı sürekli ayrıl-barış ilişkisi yaşadığı aşkı Meedo ile geçtiğimiz haftalarda boşandı.

İlişkileri süresince haklarında enteresan iddialar çıkan ikilinin ne zaman ayrılıp ne zaman barıştığını takip edemez hale gelmiştik. Onlar da bu durumdan sıkılmış olacak ki evlenme kararı almışlardı. Şeyma Subaşı’ndan beklenecek kadar büyük bir törenle dünyaevine giren ikili, 5 ay sürdürebildikleri evliliklerini bitirme kararı almıştı.

Tabii evli oldukları dönemde Meedo’nun kendisini kısıtladığına dair iddialar çıkan Şeyma Subaşı, boşanmanın ardından parti kızı moduna geri döndü.

Daha bir ay önce ‘ben artık parti kızı değilim’ diyen Şeyma Subaşı boşanmanın ardından Halloween kostümüyle paylaştığı video ve fotoğraflarla ele güne şov yapmıştı.

Hatta sonrasında yaptığı paylaşımda çamaşır makinesi kullanmayı bilmediğini açıklayan, hatta ilk kez çamaşır makinesi kullanırken bu anları kayıt altına alan Şeyma hepimizin ağzını açık bırakmıştı.

Takipçileri bile bu durumun gerçek olduğuna inanmak istememişti. 😂

Miami’den İstanbul’a döndüğünü gecenin bir yarısı paylaştığı fotoğrafla duyuran Şeyma Subaşı, shop kaydırdığı duvar fayansları ile yine dile düştü.

‘Miami’den sonra hala İstanbul saat dilimine uyum sağlamaya çalışıyorum… Jet lag gerçek!’ yazdığı fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı, yıllardır barışamadığı shop programının azizliğine uğramış gibi görünüyor.

Düz durmaktan sıkılmışlar.

Baş döndüren yamulmuş mermerler.

“Düşmanım yaşasın istemem.” 😂

Canın sağ olsun.😍

Taşlar yamulsun, sana bir şey olmasın!

😂

Kaynak: https://onedio.com/haber/seyma-subasi-nin-yillardir-barisamadigi-shop-uygulamasi-duvar-fayanslarini-sagli-sollu-yamulttu-1184975

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu