Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Guido Senia Aşk Dolu Paylaşımla Subaşı’nın Doğum Gününü Kutladı

Şeyma Subaşı kızı Melisa'nın babası Acun Ilıcalı'dan geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Ünlü televizyoncu ile evliliğini noktalayan Subaşı ardından İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Senia, sevgilisi Şeyma Subaşı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

03.07.2019 - 0:17
03.07.2019 - 0:17
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Geçtiğimiz günlerde “Sadece Şeyma” isimli bir kitap çıkaran Şeyma Subaşı, şu sıralar İstanbul’un en önemli tatil merkezlerinden biri olan Formentera’da sevgilisi ile birlikte tatil yapıyor. Doğum gününü kutlayan Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Ünlü DJ Guido Senia’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu. Şeyma Subaşı ile birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşan Ünlü DJ Guido Senia, paylaşımına “happy birthday babe” notunu düştü.

Sosyal Medyada Çok Sayıda Yorum Yapıldı

Senia’nın bu paylaşımına çok sayıda Türk sosyal medya kullanıcısı da yorum yaptı. Şeyma Subaşı’nın yeni ilişkisini destekleyenler de vardı eleştirenler de. Ancak en çok eleştiri Şeyma Subaşı’nın doğum gününü kızı Melisa ile birlikte değil de sevgilisiyle birlikte tatilde kutlaması yönünde yapıldı. Şeyma Subaşı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaklaşık 10 yıl süren bir aşk yaşamış bu ilişkiden de kızı Melisa dünyaya gelmişti. 2017 yılının Ekim ayında evlenen çift geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Ayrılığın hemen ardından Şeyma Subaşı’nın yeni bir aşka yelken açması da uzun süre konuşulmuştu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim