Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Şeyma Subaşı’nın özgür kuş paylaşımı ayrılık iddialarına yol açtı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yaptığı özgür kuş paylaşımı ayrılık iddialarına yol açtı. Şeyma Subaşı'nın İtalyan sevgilisi ile ayrıldığı öne sürülürken sosyal medyanın da gündemine oturdu.
Eklenme:
 Şeyma Subaşı’nın özgür kuş paylaşımı ayrılık iddialarına yol açtı

Medya patronu Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın ilişkisi bir buçuk yıldan beri devam ediyordu. Her fırsatta sevgilisiyle mutlu olduğunu söyleyen ve sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’nın son günlerde aşk hayatında İşlerin yolunda gitmediği iddia ediliyor. Özellikle Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ardından sevgilisi ile ayrıldığı iddiaları gündeme geldi.

Uzun süredir sevgilisini paylaşmıyor

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanırken bir süredir sevgilisini hiç paylaşmaması dikkat çekti. Ayrıca Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabında sevgilisi Guido Senia beraber çekilmiş bazı kareleri silmesi de ayrılık iddialarına yol açtı.

Özgür kuş paylaşımı iddiaları güçlendirdi

Şeyma Subaşı’nın son yaptığı paylaşımda ise fotoğrafının altına Özgür kuş notunu düşmesi ayrılık iddialarını daha da güçlendirdi. Acun Ilıcalı ile boşanmasının hemen ardından İtalyan DJ ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın yaptığı davranışlar sevgilisinden ayrıldığı iddialarına gündeme getirirken sosyal medyada günün konusu oldu. Şeyma Subaşı hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiada İtalyan sevgilisinden ayrıldığı ve iş adamı Mehmet Germiyanlıgil ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülmüştü. Ancak Subaşı bu iddiaları kısa süre içerisinde yalanlamış ve sevgilisi de İtalya’dan çıkarak Türkiye’ye gelmişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap