Şeyma Subaşı’nın imza günü herkes tarafından ilgi gördü

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı bir alışveriş merkezinde "Sadece Şeyma" kitabı ile imza töreni düzenledi. Subaşı'nın kitabı her türlü platformda eleştiri almasına rağmen başarılı bir satış oranına ulaştı. Hayranları adeta alışveriş merkezine akın etti. Şeyma Subaşı eleştirilere aldırmadan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. 

24.07.2019 - 22:43
25.07.2019 - 11:15
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı bir alışveriş merkezinde “Sadece Şeyma” kitabı ile imza töreni düzenledi. Subaşı’nın kitabı her türlü platformda eleştiri almasına rağmen başarılı bir satış oranına ulaştı. Hayranları adeta alışveriş merkezine akın etti. Şeyma Subaşı eleştirilere aldırmadan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. 

Bakım için tuz ruhu önermişti

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı kitabında “Cilt ve Beslenmeye dair ipuçlarım” başlığı altındaki yazısında hidrolik asit ile hyaluronik asiti karıştırarak okuyucuya tuz ruhu önermişti. Sosyal medyada büyük tepki çeken bu durum ünlü isimlerin de eleştirilerine maruz kalmıştı. Seda Sayan da bu konu hakkında yorum yapanlar arasındaydı. Sanatçı Sayan “Bu kitap toplatılmalı” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Sayan’a tepkiler de gecikmedi ve sosyal medya kullanıcıları “Acun Ilıcalı’nın eşi olsa bu yorumu yapar mıydı?” şeklinde eleştirilerde bulunmuştu.

 

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim