Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Şeyma Subaşı kendisini eleştiren Demet Akalın’a yanıt verip hemen kaldırdı

Küçük kızı Melisa Acun Ilıcalı ile birlikte Dominik'te bulunan Şeyma Subaşı dün akşam sosyal medya hesabından Melisa'nın görüntülerini paylaştı. Son günlerde eleştiri oklarının hedefinde olan ve Dominik’e giden uçağa neden bilmediği sorular Şeyma Subaşı, kendisini eleştiren Demet Akalın’a sosyal medyadan yanıt verdi. Ancak Şeyma Subaşı'nın bu mesajı hemen silmesi dikkatlerden kaçmadı.
Eklenme:
 Şeyma Subaşı kendisini eleştiren Demet Akalın’a yanıt verip hemen kaldırdı

Survivor 2020 çekimleri için Dominik’te bulunan ve kızı Melisa’yı da yanında götüren Acun Ilıcalı koronavirüs tedbirleri başlaması ile birlikte geri dönemedi. Melisa da bir süredir babası ile birlikte yurt dışında bulunurken annesi Şeyma Subaşı’ndan ayrı kaldı. Şeyma Subaşı zaman zaman kızı ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelirken son olarak sevgilisi ile birlikte Çeşme’ye gitmesi eleştirileri üzerine çekmişti.

Her fırsatta paylaşım yapıyor

Kızını göremediği için çok üzgün olduğunu ve çok özlediğini sosyal medya hesabından zaman zaman dile getiren Şeyma Subaşı dün akşam yine sosyal medya hesabından kızı ile ilgili paylaşımlar yaptı. Survivor’ın bazı bölümlerinde ekrana gelen Melisa, dün akşam oynanan futbol maçı sırasında da türbindeydi ve yarışmacılarla renkli anlara imza attı. Şeyma Subaşı da bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Demet Akalın’a gönderme yaptı

Melisa’nın görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı aynı zamanda bir paylaşım daha yaparak, “Melisa ile ilgili güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Evet; babasının (ailemin ve arkadaşlarımın) her zaman bana söylediği gibi ‘kızımız Melisa’yı çok güzel yetiştirdin Şeyma…” ifadelerini kullandı. Ama Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı kısa süre sonra kaldırıldı. Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nı Dominik’e giden uçakla gidip kızını görmemekle suçlamıştı. Şeyma’nın paylaşımının altına “bazılarına bu da bir cevap olsun” notunu düşmesi Demet Akalın’a gönderme olarak algılandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Ece Erken sevgilisi ile tatil yaparak mahkemeden kaçıyor iddiası
10 07 2020 - 15:42
Demet Akalın’dan “Sosyal Medyama Dokunma” kampanyasına sert tepki
10 07 2020 - 15:16
Fahriye Evcen oğlu Karan Özçivit ile yeni pozlarını paylaştı: Babası gibi keskin bakışlım
9 07 2020 - 14:27
Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi
9 07 2020 - 11:49
İrem Derici’den müzik sektörü ile ilgili iddialı açıklamalar
9 07 2020 - 10:12
Duygu Özaslan bikinili hali ifşa oldu etiketleri tek tek kaldırdı
8 07 2020 - 11:09
Yorum Yap