MagazinSosyal Medya

Şeyma Subaşı Eleştiri Sorusuna Verdiği ‘Türkiye ile Bir Ben Baş Ettim’ Yanıtıyla Gündem Oldu

Bir dönem sürekli adını duyduğumuz Şeyma Subaşı şu sıralar oldukça sessiz. 

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile hayatını birleştirdiğinden bu yana sosyal medya paylaşımlarını azalttığı gözlerden kaçmadı. Subaşı kendisine sorulan ‘Eleştirileri yendiğini düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?’ sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu.

Şeyma Subaşı bir dönem ayrıl barış ilişki yürüttüğü Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile geçtiğimiz aylarda Fas’ta nikah masasına oturdu.

Özellikle geçtiğimiz aylarda yaptığı her paylaşım ve açıklamayla magazin gündemine oturan Subaşı, dünyaevine girdiği günden beri bir sessizlik içerisinde.

Sosyal medyada eskiye göre aktifliği bir hayli azalan ünlü fenomen son olarak tıpkı kendisi gibi enerjiye sahip olan bir sosyal medya uzmanı aradığını söylediği paylaşımla gündem olmuştu.

Önceki gün Instagram hesabında soru-cevap etkinliği yapan Şeyma Subaşı’na bir takipçisi “Eleştirileri yendiğini düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti.

Subaşı, kendisine gelen soruya verdiği yanıtla dikkat çekti. Ünlü fenomen yaptığı videolu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘Bazen videolar atardım, yazılar falan yazardım. Hâlâ yazıyorum da tabii, eskiden daha fazla yazardım. ‘Değerli halkım’ diye başlayan bir yazım vardı, hiç unutmayacağım’

”Nerelere gelmişsem öyle cevaplar veriyorum, kendim bile bilmiyorum ne yazdığımı… ”

”Çok fazla duygularımla yaşıyordum ve cevap vermeye çalışıyordum ki nasıl vereyim; milyonlar, hepiniz saldırdınız bana! Türkiye ile bir ben baş ettim, benim yaşadığımı kimse yaşamadı herhalde.”

”Çok şükür ama zaten iyi ki yaşamışım hepsini, gerçekten. Teşekkür ediyorum hepinize, herkese. Bir anlamda daha güçlü olmamı sağladılar.”

”O yüzden eleştiri falan olsun ya, yapın yine. Hiç fark etmez. Eğer yanlış bir şey yine paylaşırsam, yaparsam evet; haklısınız. Ama onun dışında zaten takmıyorum.’

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlarda buluşalım…

Kaynak: https://onedio.com/haber/seyma-subasi-elestiri-sorusuna-verdigi-turkiye-ile-bir-ben-bas-ettim-yanitiyla-gundem-oldu-1171060

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu