Seyidoğlu Baklavalarının Sahibi Hasan Sel ve Hüseyin Sel İfade Vermek İçin Polis Merkezine Gitti

İstanbul Pendik'te 7 Haziran’da yaşanan olayda iki şahıs trafikte hamile kadına ve eşine dehşeti yaşatmıştı. Daha sonra yapılan araştırmada bu şahısların Seyidoğlu Baklavalarının sahibi Hasan Sel ve ağabeyi Hüseyin Sel olduğu ortaya çıkmıştı.

08.07.2019 - 10:55
08.07.2019 - 11:23
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Pendik’te 7 Temmuz Pazar günü yaşanan olayda, yol verme kavgası nedeni ile Seyidoğlu Baklavalarının sahibi Hasan Sel ve Hüseyin Sel hamile kadına ve eşine dehşeti yaşatmıştı. Hamile kadının içinde bulunduğu araca saldıran, aynasını kırarak, aracın üzerine çıkıp zıplayan şahıslar avukatları ile birlikte ifade vermek üzere Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliği’ne gitti.

Ünlü Baklavacılar Çıktı

İstanbul Pendik’te 7 Temmuz tarihinde yaşanan olayda Hasan Sel ve Hüseyin Sel, kendilerine yol vermediği gerekçesiyle bir aracın önünü kesti. Daha sonra iki kişi, içerisinde hamile bir kadının ve eşinin bulunduğu araca tekmelerle saldırarak aynasını kırdı. Şahıslardan biri daha sonra da aracın kaputunun üzerine çıkarak zıplamaya başladı. Otomobil içerisindeki hamile kadın büyük korku yaşadı ve “polisi arıyorum” diyerek şahısları uzaklaştırmaya çalıştı. Ancak gözü dönen şahıslar, kadının söylediklerini aldırış etmeden defalarca araca saldırdı. Yaşadıkları dehşet anlarını cep telefonu kamerası ile kayda alan çift, daha sonra da savcılığa giderek kendilerine saldıran kişilerden şikayetçi oldu.

İfade Vermeye Geldiler

Seyidoğlu Baklavalarının sahibi olduğu öğrenilen Hasan Sel olayın ortaya çıkmasının ardından bir açıklama yaparak kamuoyunda bir linç girişimi başlatıldığını, ancak yaşananların göründüğü gibi olmadığını söylemişti. Annesinin şeker komasına girdiğini ve ona ulaşmak için acele ettiklerini belirten Sel, yol istemesine rağmen verilmeyince çok sinirlendiğini ve bu olayların yaşandığını dile getirdi. Hasan ve Hüseyin Sel kardeşlerin bugün ifade vermek üzere avukatları ile birlikte Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi Amirliğine geldiği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim