Sevgililer Günü Kampanyaları 2019! Sevgililer Gününe Özel Hangi Markalarda Kampanya Var?

NAVİGASYONGRATİS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2019WATSONS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASITHY SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASIHANGİ MARKALARDA SEVGİLİLER GÜNÜ İNDİRİMİ VAR?ROSSMAN SEVGİLİLER GÜNÜ İNDİRİMİ 2019ATASAY SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2019TÜRK TELEKOM’DAN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL BEDAVA İNTERNET Sevgililer Günü kampanyaları 2019 yılında da herkes tarafından merak ediliyor. Yılın en anlamlı gününe sadece sayılı günler kala birçok marka indirim yapmaya başladı bile. Çiftler […]

10.02.2019 - 12:46
12.02.2019 - 11:44
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

Sevgililer Günü kampanyaları 2019 yılında da herkes tarafından merak ediliyor. Yılın en anlamlı gününe sadece sayılı günler kala birçok marka indirim yapmaya başladı bile. Çiftler için özel anlam Taşıyan bugün de çok sayıda indirimli ürün bulmak mümkün. Peki, Sevgililer Günü kampanyaları 2019 yılında hangi markalarda var? Sevgililer Günü’nde indirimli olarak alabileceğiniz ürünler neler? İşte en anlamlı Sevgililer Günü hediyeleri

Bütün dünyada aynı anda kutlanan 14 Şubat Sevgililer günü geldi çattı. Sevgililer Günü yaklaşırken bütün çiftlerde Sevgililer Günü hediyesi için aramalar yapmaya başladı bile. Bu anlamlı günde çiftler birbirine hediye olabilmek için internet üzerinde kampanyaları takip ediyor. Sevgililer Günü kampanyaları 2019 yılı için birçok marka ve mağazada başladı. Bugün sizler için Sevgililer Günü indirimi yapan mağazaların listesini hazırladık…

GRATİS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2019

Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen firmalardan biri olan Gratis Sevgililer Günü kampanyası 2019 yılı için belli oldu. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde de bir kampanya yapan ünlü kozmetik firması Sevgililer Günü için %50 indirimli olarak ürünlerini satışa çıkardı bile. Gratis’in Geçtiğimiz günlerde başlayan bu kampanyası 14 Şubat Sevgililer gününe kadar sürecek.

WATSONS SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Watsons Sevgililer Günü kampanyası da başladı. Yine Türkiye’nin en çok tercih edilen Kozmetik firmalarından biri olan Watsons da 2019 yılı için çok önemli bir Sevgililer Günü kampanyasına imza atıyor. 14 Şubat gününe kadar bütün Türkiye genelindeki Watsons mağazalarında %50 indirimli ürünler sizleri bekliyor. Üstelik Bu ürünler birçok ünlü firmadan ürünlerinden oluşuyor.

THY SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

14 Şubat Sevgililer Günü‘ne özel olarak Türk Hava Yolları da indirim kampanyası yayınladı. Türk Hava Yolları’nda 11 – 17 Şubat tarihleri arasında yurtdışına yapacağınız uçuşlarda iki kişilik biletler yüzde 25’e varan indirim oranları ile satışa sunuluyor. Türk Hava Yolları’nın yaptığı bu indirim kalkış ve varış noktaları ekonomik ve business seçeneklerine bağlı olarak değişiyor.

HANGİ MARKALARDA SEVGİLİLER GÜNÜ İNDİRİMİ VAR?

Yukarıda saydığımız indirimleri yanı sıra Sevgililer Günü indirimi daha birçok markada var. Sevgilinize ya da Eşinize bu Sevgililer Günü’nde teknoloji ürünü satın almak istiyorsanız Teknosa sevgililer günü indirimi de size göre. Yine giyim sektöründe birçok marka yüzde 50’ye Varan indirimli fiyatları ile sizlere hizmet veriyor. Ünlü cep telefonu markaları daha neredeyse yüzde elliye varan indirimler yaparak bu Sevgililer Günü’nde sizlerin hediyelerinizi en uygun fiyata almamıza imkan sağlıyor.

Tabii ki Sevgililer Günü’nün En vazgeçilmez hediye seçeneklerinden olan altın ve Pırlantada da bu yıl muhteşem indirimler var. Ünlü altın firmaları çok önemli indirimler ve Sevgililer Günü’ne özel ürünlerle bu yıl da sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevgililer günü hediyesini biraz pahalı tercih etmek isteyenler bu seçeneklere de göz atabilirler.

ROSSMAN SEVGİLİLER GÜNÜ İNDİRİMİ 2019

Sevgililer Günü kampanyaları 2019 yılı için Herkes tarafından Aramaya devam ediliyor. Özellikle kozmetik ve kişisel bakım marketlerindeki indirim fırsatlarını yakından takip eden tüketiciler için Rossmann Sevgililer Günü indirimi başladı. Türkiye genelinde bulunan bütün Rossmann mağazalarında Sevgililer Günü Dolayısıyla %40 Ve %50 indirim seçenekleri bulunuyor.

ATASAY SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI 2019

Atasay sevgililer günü kampanyası da başladı. 2019 Sevgililer Günü’nde sevgilinize takı ya da altın hediye almak istiyorsanız, Atasay da çok uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak Atasay’da özel pırlantalar 990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Aynı zamanda Atasay mağazalarından sevgililer günü alışveriş yapanlar için pırlantalı kalpli kolye de hediye.

TÜRK TELEKOM’DAN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL BEDAVA İNTERNET

Türk Telekom 2019 Sevgililer Günü kampanyasında bedava internet seçenekleri sunuyor. Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası içerisinde sadece bedava internet yok aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanma şansına da sahipsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim