Seren Serengil’in avukatından açıklama: Acun Ilıcalı hakkında yasal işlem başlatıyoruz iddiasını ispatlasın

Seren Serengil ve Acun Ilıcalı arasında bugün başlayan polemik yargıya taşındı. Seren Serengil'in avukatı bir açıklama yaparak Acun Ilıcalı'nın bugün gündeme getirdiği iddiaya ilişkin yasal süreci başlattıklarını ve kendisinin iddiasını ispatlamasını beklediklerini söyledi.

28.07.2019 - 22:54
29.07.2019 - 11:41
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarında yayınlanan magazin programlarından birinde Seray Sever’in yaptığı açıklama üzerine Seren Serengil sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış, TV8’in magazin programlarında başarılı olamadığını söylemişti. Ayrıca fasulye açıklaması nedeniyle Seray Sever’e de sert sözlerle yüklenen Seren Serengil, “ herkese sonucu diye o koltuğa oturtursanız olacağı budur” ifadelerini kullanmıştı. Acun Ilıcalı ise bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Seren Serengil’in TV8’de çalışmak istediğini ancak reddedildiğini ima etmiş ve kanalı karalama çabalarının bu nedenle olduğunu söylemişti.

Yasal işlem başlatıyor

Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından Seren Serengil adına avukatı Esennur Ezgi bir açıklama yaptı. Basın açıklaması yayınlayan Avukat Ezgi, Seren Serengil’in hiçbir zaman Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 de çalışmayı düşünmediğini ve böyle bir girişimi ve görüşmesi olmadığını söyledi. Seren Serengil’in TV8’den çok daha önemli bir kanal olan Star TV’de uzun yıllar boyunca magazin programı yaptığını belirten Avukat Ezgi, Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’nı aldattığını da iddia ederek, o dönemde Seren Serengil’in Şeyma Subaşı’nın yanında durduğunu ve Acun Ilıcalı’yı sert sözlerle eleştirdiğini, bu nedenle kanala gidip iş istediği iddiasının çok gülünç olduğunu ifade etti. Seray Sever’in kullandığı ifadelerin milyonlarca kişi tarafından eleştirildiğini belirten avukat Ezgi, aynı ifadelerle Seren Serengil’in de bu sözleri eleştirdiğini dile getirdi.

Doktoru ve ailesi cevap vermesine izin vermedi

Ayrıca Avukat Ezgi açıklamasının devamında müvekkilinin ve eşinin çocuk sahibi olmaya çalıştıklarını bu süreç içerisinde kendisine yapılan karalama ve iftiralara doktorunun ve ailesinin cevap vermesine izin vermediğini belirterek, bu görevin kendisine düştüğünü ve Acun Ilıcalı hakkında yasal işlem başlatacaklarını duyurdu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim