Seren Serengil’e Hande Yener’den fotoğraflı paylaşım

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Hande Yener ile Seren Serengil arasındaki tartışma sosyal medyada da devam etti.

27.12.2017 - 11:11
27.12.2017 - 11:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Hande Yener’den yeni bir şok dalgası daha geldi. Hande Yener kendisini eleştiren Seren Serengil’i yaylım ateşine tutarak propaganda yaparken daha öncesinden elde ettiği oyuncunun çıplak fotoğraflarını sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Hande Yener ile Seren Serengil arasındaki gerilim daha da tırmanmaya devam ediyor. Seren Serengil’in sunucu olarak yer aldığı televizyon programında çıkan tartışma sonrasında Hande Yener ile arasındaki ipler telif yüzünden tamamen koptu. İki ünlü isim de karşı karşıya gelerek sert bir tartışmanın içerisine girdiler. Telifmetre üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde radyolar üzerinden şarkıları çalınan isimler arasında Hande Yener’in çıkması Seren Serengil’i sinirlendirdi.

Hande Yener ile Seren Serengil Arasında Gerilim

Hakkında çıkan iddialar ve yorumlar sonrasında oldukça sinirlenen ünlü şarkıcı Hande Yener son olarak sosyal medya hesabı üzerinden Seren Serengil’in üstsüz bir fotoğrafını paylaşarak not ekledi. Bu paylaşımın ardından kısa bir süre sonra da kaldırıldığı ortaya çıkarken Hande Yener’de bunu kendisinin yapmadığını ve Instagram’ın müstehcen bir fotoğraf olarak algıladığını dile getirdi.

Hande Yener’in Seren Serengil’in üstsüz fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması bazı kesimlerin tepkisine neden olurken ünlü oyuncu da gereken cevap kısa sürede verdi. Instagram hesabından bir video yayınlayan Seren Serengil,” Uyuşturucu kullanan bazı insanların bu tür hareketleri yapmaları gayet doğaldır. Kafaları bazen kafa olmuyor. Akılları gidi geliyor.” mesajını gönderdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim