Magazin

Serdar Ortaç’ın Albümüne Eşlik Eden Sanatçılara Ceylan Ertem’den Beklenmedik Çıkış

Serdar Ortaç'ın proje albümü 'Serdar Ortaç Vol.2' son dönemde en çok konuşulan işlerden biri oldu.

 Eylül ayının gelmesi ile birlikte piyasaya sunulan albümde Aleyna Tilki, Semicenk, İrem Derici, Edis ve Gülşen gibi pek çok isim yer alıyor. Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem de albümde yer alan isimlere seslenerek sert bir eleştiride bulundu.

Serdar Ortaç, kendi şarkılarını Türkiye’nin en sevilen ve sesi güçlü şarkıcılarına seslendirdiği proje albümüyle gündemde yer alıyor.

‘Serdar Ortaç Şarkıları Vol.1’ isimli ilk albüm Haziran ayında severleri ile buluşmuştu. Ozan Çolakoğlu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği albümde Bengü, Bora Duran, Demet Akalın, Derya Uluğ, Ece Seçkin, Faruk Sabancı&İlyas Yalçıntaş, Hande Ünsal, Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Sakiler ve Ziynet Sali gibi isimler, Ortaç’ın en sevilen şarkılarını seslnedirdi.

Eylül ayının ilk gününde ise aynı albümün ikinci partı dijital platformlarda yayına girdi. “Serdar Ortaç Vol.2” bomba gibi bir etki yarattı.

Ortaç’ın 30 yıllık müzik kariyeri boyunca seslendirdiği şarkılardan en favori olan 20 parçanın yer aldığı albümü Alaturca Club, Aleyna Tilki, Aycan Çelik, Berkay Altunyay, Buray, Çağla, Didomido, Ece Mumay, Edis ve Gülşen, Göksel, Irmak Arıcı, İrem Derici, Kafadar, Nahide Babashlı, Melis Fis, Reynmen, Sancak, Semicenk, Tan Taşçı ve Tarık İster gibi isimler seslendirdi.

Şarkıcı Ceylan Ertem ise sosyal medyadan Serdar Ortaç’ın bu proje albümüne sert bir çıkışta bulundu.

Twitter hesabı üzerinden albümde yer alan diğer sanatçı arkadaşlarını hedef alan Ertem, akıllara asla gelmeyecek bir örnek verdi.

Sanatçı arkadaşlarına seslenen, “Çok sevdiğim, iyi isimler yer almış projede. Üzücü.” dedi.

‘Serdar Ortaç şarkıları ile ilgili paylaşımları gördükçe aklıma gelen bu gibi onlarca örnek var. Çok da sevdiğim, iyi isimler yer almış projede üzücü ‘Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz’.’

Ardından Ahmet Kaya’yı örnek gösteren ve “Her şeyi de bu kadar çabuk unutmayın yahu. Vallahi şiştim” diye sözlerini noktalayan Ceylan Ertem’in çıkışı olay oldu.

‘Serdar Ortaç, Ahmet Kaya’ya karşı 10. Yıl marşı okuyup, çatal bıçak fırlatanlara ön ayak olmuştur. Olay ardından Ahmet Kaya yurdu terk etmiş ve Paris’te ölmüştür. Her şeyi de bu kadar çabuk unutmayın yahu. Vallahi şiştim.’

Kaynak: https://onedio.com/haber/serdar-ortac-in-albumune-eslik-eden-sanatcilara-ceylan-ertem-den-beklenmedik-cikis-1170659

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu