Serdar Ortaç ve İrlandalı eşi Chloe kürtaj krizini aşamadı yarın anlaşmalı olarak boşanıyorlar

Serdar Ortaç ve 2014 yılında nikah masasına oturduğu Chloe Loughnan hakkında gündeme gelen boşanma iddiaları doğru çıktı. Ünlü çift yarın anlaşmalı olarak boşanacak.

07.08.2019 - 12:51
07.08.2019 - 15:43
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Serdar Ortaç ve 2014 yılında evlendiği kendisinden 21 yaş küçük İrlandalı eşi Chloe Loughnan hakkında sürekli bu ayrılık iddiaları gündeme geliyordu. Uzun süre bu iddialar çift tarafından yalanlanmıştı ancak iddialar doğru çıktı. Ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve model işi yarın anlaşmalı olarak boşanacak.

Gizli kürtaj iddiaları

TV8 de yayınlanan Gel Konuşalım isimli magazin programında Chloe’nin Ortaç’tan gizli kürtaj yaptırdığı ve Serdar Ortaç’ın bu nedenle boşanmak istediği iddiaları gündeme gelmişti. Bu iddiaların üzerine hiçbir açıklama yapmayan çift, uzun süre sessiz kalmıştı. Serdar Ortaç’a telefonla ulaşan magazinciler iddiaları sordu, ancak yanıt alamadı.

Yarın boşanacaklar

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın daha önce de eşinden boşanmak için avukata talimat verdiği iddia edildi. Uzun süredir magazin basınına boşanacakları konuşulan Çiftten Clohe, bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanınca şu açıklamayı yapmıştı: “Kaç senedir Türkiye’de yaşıyorum ve ne dedikodu yapıyorum, ne de birinin arkasından konuşuyorum. ”Neden bana soruyorsunuz? Kaç kere çıktı bilmiyorum ve sürekli çıkıyor. Neden herkes bunu yapıyor bilmiyorum.” Çiftin bu defa aralarında yaşanan krize atlatamadığı ve yarın tek celsede anlaşmalı olarak boşanacaklara öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim