Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Serdar Ortaç röportajında yaptığı itiraflarla olay yarattı

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sunucu yazar Yelda Kırçuval’ın sorularını yanıtladı. Serdar Ortaç'ın röportajında yaptığı itiraflar sosyal medyayı salladı.
Eklenme:
 Serdar Ortaç röportajında yaptığı itiraflarla olay yarattı

İrlandalı eşi Chloe Lughnan ile evliliğini 2019 yılında tek celsede bitiren ünlü popçu Serdar Ortaç, karantina sürecinde günlerini evde geçirirken sosyal medyayı sık sık aktif olarak kullandı. Son olarak Instagram’da sunucu ve yazar Yelda Kırçuval’ın sorularına yanıt veren Serdar Ortaç, yaptığı açıklama ve itiraflarla olay yarattı.

Gözde nazara geldim

Ünlü şarkıcı, sonucu ve yazar Yelda Kırçuval’ın Instagram’da sorularını yanıtlarken şu ifadeleri kullandı; “Sosyal medyada yemek yerken fotoğraf paylaşmak, okyanusta sörf yaparken veya havuzda yüzerken fotoğraf paylaşmak oldukça yanlış. Olmayanın gözüne sokunca hasetlik, kıskançlık ve nazar oluyor. 25 yıl boyunca rüzgar gibi yaşadım. Göze, nazara geldim.”

Hiçbir hedefim yok

Hayatta hiçbir hedef olmadığını belirten Serdar Ortaç, huzurlu ve sağlıklı olarak hayatını bitirmek istediğini söyledi. Yaşı ilerledikçe en çok vakıf kılmadığı için pişman olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, öldükten sonra adının kendisi ile yaşayacağı güzel bir vakıf kurmayı atladığı için pişman olduğunu dile getirdi. Yetenek bulmayı çok istediğini ancak bunun için mecali olmadığını belirten Serdar Ortaç, bazı insanlardan bir tane çıkacağını Müslüm Gürses’ten İbrahim tatlıses’ten bir tane daha dünyaya gelmeyeceğini dile getirdi.

Bir kadına verecek huzurum kalmadı

Kısa süreli aşk yaşayıp ayrıldığı eski sevgilisi Seçil Gür hakkında da konuşan Serdar Ortaç, iki ay ilişki yaşadıklarını ve Seçil’in çok iyi bir kız olduğunu fakat ilişkiyi yürütemediklerini dile getirdi. Bundan sonra bir kadına verecek huzuru kalmadığını belirten Serdar Ortaç, yalnız başına ölmek istediğini dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Yorum Yap