Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Serdar Ortaç röportajında yaptığı itiraflarla olay yarattı

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sunucu yazar Yelda Kırçuval’ın sorularını yanıtladı. Serdar Ortaç'ın röportajında yaptığı itiraflar sosyal medyayı salladı.
Eklenme:
 Serdar Ortaç röportajında yaptığı itiraflarla olay yarattı

İrlandalı eşi Chloe Lughnan ile evliliğini 2019 yılında tek celsede bitiren ünlü popçu Serdar Ortaç, karantina sürecinde günlerini evde geçirirken sosyal medyayı sık sık aktif olarak kullandı. Son olarak Instagram’da sunucu ve yazar Yelda Kırçuval’ın sorularına yanıt veren Serdar Ortaç, yaptığı açıklama ve itiraflarla olay yarattı.

Gözde nazara geldim

Ünlü şarkıcı, sonucu ve yazar Yelda Kırçuval’ın Instagram’da sorularını yanıtlarken şu ifadeleri kullandı; “Sosyal medyada yemek yerken fotoğraf paylaşmak, okyanusta sörf yaparken veya havuzda yüzerken fotoğraf paylaşmak oldukça yanlış. Olmayanın gözüne sokunca hasetlik, kıskançlık ve nazar oluyor. 25 yıl boyunca rüzgar gibi yaşadım. Göze, nazara geldim.”

Hiçbir hedefim yok

Hayatta hiçbir hedef olmadığını belirten Serdar Ortaç, huzurlu ve sağlıklı olarak hayatını bitirmek istediğini söyledi. Yaşı ilerledikçe en çok vakıf kılmadığı için pişman olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, öldükten sonra adının kendisi ile yaşayacağı güzel bir vakıf kurmayı atladığı için pişman olduğunu dile getirdi. Yetenek bulmayı çok istediğini ancak bunun için mecali olmadığını belirten Serdar Ortaç, bazı insanlardan bir tane çıkacağını Müslüm Gürses’ten İbrahim tatlıses’ten bir tane daha dünyaya gelmeyeceğini dile getirdi.

Bir kadına verecek huzurum kalmadı

Kısa süreli aşk yaşayıp ayrıldığı eski sevgilisi Seçil Gür hakkında da konuşan Serdar Ortaç, iki ay ilişki yaşadıklarını ve Seçil’in çok iyi bir kız olduğunu fakat ilişkiyi yürütemediklerini dile getirdi. Bundan sonra bir kadına verecek huzuru kalmadığını belirten Serdar Ortaç, yalnız başına ölmek istediğini dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap