Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

“Sercan’la aynı takımda olamam” diyen Nisa’ya sosyal medyadan sert tepki

Eklenme:
 “Sercan’la aynı takımda olamam” diyen Nisa’ya sosyal medyadan sert tepki

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması bu yıl izleyiciler tarafından daha da yakından takip ediliyor. Her yıl ekranlarda fırtına gibi esen ama özellikle pandemi döneminde insanların evleri kapanması ile birlikte daha da yakından izledikleri Survivor yarışmasında dün akşam yeni takımlar belirlendi. Takım kaptanı seçimleri sırasında oynanan oyunda Nisa ve Sercan’ın şakalaşması herkesin dikkatlerini çekerken ada konseyinde Nisa’nın kullandığı ifadeler ekran başında izleyenleri bir hale sinirlendirdi.

Aşk dedikoduları çıkmıştı

Survivor 2020 yarışmasının başladığı ilk günlerde Nisa ve Sercan Arasında aşk dedikoduları çıkmış hatta ikili için fan grupları bile kurulmuştu. Sercan birleşme partisinden sonra gidip Nisa’ya duygularını açıklarken Nisa ise böyle bir şey düşünmediğini söylemiş ve bu konu kapanmıştı. Hatta izleyiciler o günden bu yana Sercan’ın Nisa’ya yaklaşmamak için özellikle çaba sarf ettiğine de dikkat etmişti.

Kaptanlık oyunu sırasında şakalaştılar

Sercan sadece oyunlar sırasında bir iki kelime Nisa ile konuşurken hiçbir şekilde adaların birleşmesine rağmen ikilinin yan yana gelmedikleri dikkat çekti. Sadece dün kaptanlık oyunu sırasında Nisa’nın yaptığı şakalara gülen Sercan’a Nisa da reaksiyon gösterdi ve ilk defa ikili arasında böyle bir diyalog yaşandı.

Nisa: Sercan’la olamam

Ancak ada konseyinde kaptanların takımları sırada yaşananlar ekran başında izleyenleri bir hayli sinirlendirdi. Cemal Can’ın ilk seçim hakkını Nisa’dan yana kullanmaması üzerine Ardahan Nisa’yı seçmek isterken Nisa’nın kullandığı cümleler izleyicileri bir hayli kızdırdı. Ardahan Nisa’yı takımına çağırırken Nisa ise “ben Sercan’la olamam” dedi. Ardahan birkaç defa ısrar ettikten sonra bu defa Sercan devreye girerek takım kaptanından artık Nisa’ya soru sormamasını istedi.

Sosyal medyada sert tepki

Survivor izleyicileri sosyal medyada aktif olarak kullanırken dün akşam Nisa’nın söyledikleri gündemi oldu. Nisa’nın kullandığı bu sözlerle Sercan’ı milyonlarca kişinin üzerine önünde zor duruma düşürdüğünü düşünen seyirciler Acun Ilıcalı’nın bu konuya bir açıklık getirmesi gerektiğini vurguladı. Sercan’ın Özellikle bu konu kapandıktan sonra hiçbir şekilde Nisa’ya yaklaşmasının altına çeken izleyiciler sanki milli futbolcunun ekranlarda Nisa’yı rahatsız ediyormuş gibi yansıtıldığını dile getirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap