Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın kimdir? Evden kovdu iddiası

Eklenme:
 Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın kimdir? Evden kovdu iddiası

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi var mı? Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın kimdir sorularının yanıtı bugün magazin basınında çok sık araştırılıyor. Survivor’da mücadele eden ünlü futbolcu Sercan Yıldırım’ın bir dönem adı rakip takım da bulunan Nisa Bölükbaşı ile aşk dedikodularına karışmıştı. Sercan duygularını Nisa’ya açmış ancak olumsuz yanıt almıştı. Fakat ortaya çıkan yeni bir gelişme herkesi şaşkına çevirdi. İddiaya göre İstanbul’da Elif Aydın isimli bir sevgilisi bulunan Sercan’ın sevgilisi tarafından evden kovulduğu ortaya çıktı.

Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında yarışan futbolcu Sercan Yıldırım geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımında bulunan Nisa Bölükbaşı’ya karşı bazı duyguları olduğunu itiraf etmiş ve bunu genç kıza da söylemişti. Ancak Nisa’dan olumsuz yanıt alan Sercan bunun üzüntüsünü uzun bir süre yaşamıştır. Sercan’a sosyal medyadan da büyük destek gelirken ortaya çıkan bir gelişme herkesi şaşkına çevirdi. Sercan Yıldırım’ın sevgilisi olduğu ve İstanbul’da sevgilisi ile beraber yaşadığı iddia edildi. Peki Sercan Yıldırım’ın sevgilisi var mı? Elif Aydın kimdir?

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi var mı?

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi var mı sorusunun yanıtı bugün birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından araştırılıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında yarışan futbolcu Sercan Yıldırım aslında uzun zamandan beri Elif Aydın ile aşk yaşıyor. Yarışmada Survivor gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı ile adı aşk dedikodularına karışan Sercan sevgilisi tarafından terk edildiği. İddiaya göre Elif Aydın Sercan Yıldırım’ın eşyalarını Ailesinin yaşadığı Bursa’ya gönderdi.

Elif Aydın kimdir?

Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Elif Aydın hakkında ne yazık ki net bir bilgi bulunmuyor. Sercan ile sevgili olduğu konuşulan Elif Aydın bir süredir ünlü futbolcu ile birlikte Zekeriyaköy’de lüks bir villada yaşıyordu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap