Şenol Güneş’ten beIN Sports’a sert eleştiri

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
24 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig’de ilk yarının son maçında deplasmanda Sivasspor’a 2-1 kaybeden Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş karşılaşma sonunda esip gürledi. Sert açıklamalar yapan Şenol Güneş’e sosyal medyadan büyük bir tepki geldi.

Deplasmanda Sivasspor’a 2-1 yenilen Beşiktaş’ta karşılaşmanın hemen ardından teknik direktör Şenol Güneş sert ifadeler kullandı. beIN Sports’un kendisini yayına geç almasına sinirlenen Güneş buna büyük bir tepki gösterdi.

Oldukça sinirli olan Şenol Güneş, “Bunu hep aynı arkadaşlar yapıyor. Daha öncede fark etmiştim. Biz buraya gelmek durumundayız. Buraya gelerek beklenmem söylendi. Geldiğimde onlar yoktu. Bazı arkadaşlar bir şeyler konuşuyor ama bilgi sahibi olsunlar. Kendi yanlışlarını bize yıkamazlar. Kimsenin bize saygısızlık yapmaya hakkı bulunmuyor. Eleştirebilirler ama suçlayamazlar. Sonuçla ilgili konuşmayacağım. Başkaları rahatsız oluyorsa bu beni ilgilendirmiyor.”

Şenol Güneş’ten Eleştiri

“Her maç tempo aynı olacak diye bir şey yok. Biz sahaya kazanmak için çıktık ama kaybettik. Son vuruşlarda eksik kaldık. Ortalardan da sonuç alamadık. Ön direkleri de çok boş bıraktık. Rakip olmayacak pozisyonlardan gol buldu. Müdahalede eksik kaldık. Biz daha net fırsatlar bulduk ama değerlendiremedik. Bazı bölümlerde de oyundan koptuk. Cenk’i oyuna aldığım konusunda bana eleştiri getirdiler ama yapacak başka bir şeyim yoktu. Ben kimsenin oyununa karışmıyorum ve onlarda bana karışamazlar. Algı operasyonuna sessiz kalmayacağız. Savunma yapan takımları eleştirdim ve eleştirmeye devam edeceğim.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com