Şenol Güneş’den Türk futboluna destek

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Antalya’da düzenlenen Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri’nde bazı açıklamalarda bulundu.

09.01.2018 - 20:56
11.01.2018 - 13:58
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Antalya’da düzenlenen Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri’nde bazı açıklamalarda bulundu. Antrenörler Birliği’nin eski etkisinin kalmadığını Güneş, Türk futbolunun daha da ileri gittiğini belirterek eskiden Avrupa maçlarında yarı sahayı bile geçmekte zorluk çektiğimizden bahsetti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri’nde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendi oyunculuk döneminde bir antrenör, bir malzemeci ve bir masörün yettiğini söyleyen Güneş, “Şimdi artık bazı durumlar değişti. Biz sadece eksikleri konuşuyoruz. Ama bugüne baktığımızda bazı şeylerin çok değiştiğini görebiliyoruz. O günden bugüne kadar çok şikayet ettiğimiz noktalar oluyor ama başarı geldikçe daha da fazlasını ister hale geliyoruz.”

Şenol Güneş’ten Net Açıklamalar

“Kulüplerin kurumsal yapısı organizasyon olarak iş yapma eğilimini düşürünce bazı gerçekler ortaya çıktı. Aynı zamanda bu iş bir meslek değildir. Federasyona temsilci olarak giriyoruz ama bugünkü Kulüpler Birliği’nin etkisini artıran Antrenörler Birliğidir ama onunda fazla etkisi kalmadı. Futbolcular Birliği de buna dahil ama kesin bir şey söyleyemeyiz.”

“Biz dışarıya oyuncu vermekle ekonomi altında katkı sağlıyoruz. Bir ürün satmakla aynı şey olarak görünüyor. Çay, tütün fabrikası yapıyoruz, oyuncu fabrikası da yapmamız gerekiyor.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim