Şenol Güneş transfer istedi

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
13 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş son olarak oyuncuların formsuzluğundan dert yandı. Başkan Fikret Orman ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Şenol Güneş’in durumun böyle gitmesi halinde devre arasında takviye isteyeceği belirtildi.

Beşiktaş’ta Devler Ligi’nde gerçekleşen Bayern Münih eşleşmesinden sonra gözler yeniden oyunculara çevrilirken son haftalarda futbolcularının formsuzluğundan yakınan Şenol Güneş’in soluğu Fikret Orman’ın yanında aldığı iddia edildi. Bayern Münih eşleşmesi sonrasında özellikle kanat oyuncularının formsuz olmasından şikayet eden Şenol Güneş, Lens’in de etkisiz kalması sonrasında devre arasında başkandan transfer isteyebileceği ifade edildi.

Şenol Güneş açıklamasında, “Bayern Münih hakkında henüz konuşmak için çok erken. Şimdilik Şubat ayına kadar önümüzde uzun bir süreç bulunuyor. Şimdilik önceliğimiz tabi ki lig olacak. Ligde epeyce bir puan kaybı yaşadık ancak bunları telafi etmek için yoğun uğraş vereceğiz. Ligde kalan iki maçımızı da kazanarak devre arasına sağlam girmek istiyoruz.” dedi.

Şimdilik Sadece Lig

Güneş, Şubat’a kadar sadece ligde odaklanacaklarını söyleyerek, “2 aylık bir zaman dilimimiz daha var. Seneye yine buralarda olmak istiyorsak zirveyi yakından takip etmemiz gerekiyor. Şampiyon olmak istiyorsak daha çok kenetlenmemiz gerekiyor. Bu konuda siyah beyazlı taraftarlar da mutlaka bizim arkamızda olacaktır. 3 sene üst üste şampiyon olarak yeniden kenetlenmek istiyoruz. Yeri geldiğinde Bayern Münih’i düşünecek zamanımızda olacak. Zor bir takım evet ama bu elenmeyecekler anlamına gelmiyor. Çıkıp savaşacağız.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com