Şenol Güneş farkı Beşiktaş’a altın çağı yaşatıyor

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta Şenol Güneş farkı her anlamda hissedilmeye devam ediyor. Beşiktaş’a geldiğinden bu yana yaşattığı peş peşe iki şampiyonluk ile göze girmeyi başaran Şenol Güneş bunun yanında tarihinde ilk defa bir Türk takımını yenilgisiz ve lider olarak Şampiyonlar Ligi grubundan çıkarmayı başardı.

2015 yılında siyah beyazlı takımın başında göreve başlayan Şenol Güneş farkı Beşiktaşlı taraftarlarında büyük beğenisini kazanırken alınan şampiyonlar ve Avrupa’da başarının gelmesinin bir tesadüf olmadığı bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Güneş yönetiminde üst üste şampiyonluklar yakalayan siyah beyazlılar 3. yıldızlı formaları ile satış rekorları kırarken Vodafone Park stadından ve sponsorlardan müthiş rakamlar kazanmaya devam ettiler.

Güneş’ten Tarihi Başarı

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ilk defa bir Türk takımının rekorlar kırarak grubunda lider olarak çıkmasına vesile olan tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, iki ezeli rakibini de böylece gölgede bırakmış oldu. Bunlar haricindeki yönetimler şimdiye kadar başarısız olurken siyah beyazlı yönetimde Başkan Fikret Orman ve ekibi çalışmaya devam ettiler. Feda sezonundan buralara kadar gelmeyi başaran Beşiktaş yönetimi her defasında arkasına siyah beyazlı taraftarları da alarak başarıdan başarıya koştular.

Galatasaray’ı ligde devirerek teknik direktör değişikliğine sebep olan Beşiktaş bunun yanında hem Trabzonspor’a hem de Fenerbahçe’ye bela olmaya devam etti. Ezici üstünlükler ile ezeli rakiplerini sahadan silen siyah beyazlılar böylece hem şampiyonluk sevinci yaşadı hem de lige ambargo koymuş oldu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com