Dizi Fragmanları

‘Senaryo Yazacağım’: Türk Dizilerinin Dostu Demet Akalın, Yargı’nın Yeni Sezonunu Tatlı Bir Dille Eleştirdi!

Reyting rekortmeni Yargı dizisi heyecanla beklenen 3. sezonuyla dün akşam ekranlara geldi. Tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyen Yargı, Demet Akalın tarafından da izlendi! Türk dizisi izlerken kendinden geçen Demet Akalın, Ilgaz ve Ceylin’in neden ayrıldığını anlamazken Twitter’daki söylemlerinden yeni sezonu pek beğenmediğini düşündük! Gelin Demet Akalın’ın Yargı yorumlarına birlikte göz atalım!

Yargı dizisi heyecanla beklenen 3. sezonuyla dün akşam ekranlara hızlı bir dönüş yaptı.

Ilgaz ve Ceylin’in hayatında yaşanan zorlukları ve ayrılığı izlediğimiz yeni sezonda kafalar biraz karıştı. Ceylin ve Ilgaz’ın arasında ne yaşandığı, ikilinin neden ayrıldığı merak edildi.

Duygusal kavuşmalar, bol bol yüzleşmeler ve muhteşem oyunculuklar izlediğimiz Yargı’da izleyici yeni sezon ilk bölümden genel olarak memnundu.

Yargı’yı heyecanla bekleyenlerden birisi de Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Demet Akalın’dı! Türk dizilerini soluksuz bir şekilde takip eden Demet Akalın, Yargı’nın yeni sezonu için dün akşam bizler gibi ekran başındaydı.

Fakat Ceylin ve Ilgaz ikilisinin neden ayrıldığını anlamadığını söyleyen Demet Akalın, diziyi izlerken Twitter’da da hem spoiler arıyor hem de yorumlarını diğer izleyicileriyle paylaşıyordu.

Konu ne olursa olsun yaptığı yorumla gündeme gelen Demet Akalın, Yargı’nın yeni sezonuyla ilgili de sözünü esirgemedi.

Kafası karışanlara da dizide olanı biteni, fark edilmeyeni anlattı. 😂

Nokta atışı yapan Demet Akalın, heyecanla tweetler atmaya devam ediyordu!

Tweeti anlamayanlar için kendi kendisini de tercüme etmiş 👇

Türk dizilerinin öngörülebilir olduğunu fark eden Akalın, tahmin edilebilir dizilerden sıkılmış olacak ki senaryo işine girmeye de karar vermiş 😂

Abla o değil de bunu ne için, hangi sahne hakkında yazdın onu hala anlamadık…

Dizilere hükmeden Demet Akalın’dan medet umanlar da vardı.

Demet Akalın’ın Yalı Çapkını’na da el atmalarını istediler.

Valla ne diyelim ablam, Murat Soner getir götürünü yapsın 😂

Kaynak: https://onedio.com/haber/senaryo-yazacagim-turk-dizilerinin-dostu-demet-akalin-yargi-nin-yeni-sezonunu-tatli-bir-dille-elestirdi-1174688

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu