Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı! İlk bölüm reytingleri nasıl oldu?

Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini Paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Romantik komedi türündeki dizi ilk bölümü ile izleyenlerden tam not almayı başarırken yeni bölüm fragmanı da merakla araştırılmaya başlandı. Peki Sen Çal Kapımı ikinci bölüm fragmanı yayınlandı mı? sen çal kapımı yeni bölümde neler olacak?
Eklenme:
 Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı! İlk bölüm reytingleri nasıl oldu?

FOX TV’de dün akşam yayın hayatına başlayan Sen Çal Kapımı 1. bölümü ile izleyicilerden tam not aldı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı geniş oyuncu kadrosuna sahip romantik komedi türündeki dizi oldukça sevilirken yeni bölüm fragmanı da araştırılmaya başlandı. Dizinin ilk bölümünün sona ermesinin hemen ardından Sen Çal Kapımı 2. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Serkan ve Eda’nın nişanlılık numarası başlıyor.

Sen Çal Kapımı 2. bölümde neler olacak?

Serkan yanlış anlaşılmayı düzeltmek için basın toplantısı düzenledi sırada Eda’nın davranışı ile neye uğradığını şaşırdı. Yeni bölümde artık aileler tanışıyor ve ikilinin nişanlılık numarası başlıyor. İki gün öncesine kadar birbirinden nefret eden Serkan ve Eda’nın bir anda nişanlanmaya karar vermesi iki aileyi de şaşkına çeviriyor.

Sen Çal Kapımı konusu

Eda Yıldız, hayatta umutlarını tamamen eğitimine bağlamış peyzaj mimarı olmak isteyen bir genç kızdır. İtalya’ya giderek eğitim almayı düşünürken yurtdışı eğitim bursu kesilir ve lise mezunu olarak kalır. Serkan Bolat’ın bursunu kestiğini düşünen Eda, Okulun mezuniyet gününde onunla karşı karşıya gelince bir anda hayatı değişir. Serkan Bolat Eda’ya 2 ay nişanlı taklidi yapmasını bunun karşılığında bursunu vereceğini söyler.

Sen Çal Kapımı 1. bölüm reytingleri

Sen Çal Kapımı 1. bölüm reytingleri televizyon izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Henüz kanalların reyting sonuçları belli olmadı sonuçlar açıklandıktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 15 Eylül Salı 177 bölüm fragmanı! Rashi yine rahat duramıyor, konuşma yasağı geliyor
14 09 2020 - 18:24
Masum 172. bölüm fragmanı 10 Eylül Perşembe! Masum yeni bölüm özeti
9 09 2020 - 19:08
Masum 30 Ağustos 161. bölüm fragmanı ve özeti!
29 08 2020 - 17:40
TV8 Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı
29 08 2020 - 14:32
Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?
28 08 2020 - 11:33
Masum 159. bölüm fragmanı ve özeti 28 Ağustos Cuma! Gopi anlaşmayı imzalıyor
27 08 2020 - 17:41
Yorum Yap