Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Çekimleri 1 Ağustos’ta Başlıyor, Eleştirilerden Sonra Senaristler Değişti

ATV ekranlarında son iki sezondur yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezon çekimleri 1 ağustos tarihinde Trabzon'da başlıyor. Sen Anlat Karadeniz'in yeni sezon çekimleri öncesinde senaristlerin değiştiği açıklandı.

09.07.2019 - 14:27
09.07.2019 - 16:44
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

ATV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi son zamanlarda senaryodaki sorunlar nedeniyle izleyiciler tarafından çok eleştiriliyordu. Özellikle senaryonun sürekli kendini tekrar etmesi ve şiddet sahneleri nedeniyle eleştirilerin hedefinde olan dizide yeni sezon öncesi sürpriz değişiklik yapıldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunu artık farklı senaristler yazacak.

Senaristler Değişti

Sen Anlat Karadeniz dizisini geçtiğimiz sezon senarist Erkan Birgören tek başına yazıyordu. Ancak dizinin izleyenleri senaryonun gidişatından hiç memnun değildi. Erkan Birgören’in diziyi mahvettiğini söyleyen izleyiciler özellikle şiddet sahneleri ve sürekli kendini tekrar eden hikaye nedeniyle tepki gösteriyordu. Güçlü rakipleri karşısında izlenme oranları da düşmeye başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonu için yapımcılar önlem aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda senaryoyu Erkan Birgören, Sema Ali Erol ile birlikte yazacak. Yapılan bu değişiklikten sonra dizinin senaryosunda nasıl gelişmeler yaşanacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Çekimler 1 Ağustos Tarihinde Başlayacak

Nefes ve Tahir aşkının konu alındığı ve aynı zamanda kadına şiddet sahneleri ile de sık sık gündeme gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlayacağı tarihte açıklandı. Alınan bilgiye göre Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon çekimleri 1 ağustos 2019 tarihinde Trabzon’da başlayacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim