Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Selin Ciğerci’nin sosyal medyadan kazandığı para dudak uçuklattı

Sosyal medya fenomeni olarak bilinen ve geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine giren Selin Ciğerci Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına katıldı. Selin Ciğerci canlı yayında sosyal medyadan kazandığı parayı açıkladı.
Eklenme:
 Selin Ciğerci’nin sosyal medyadan kazandığı para dudak uçuklattı

Sosyal medya fenomenlerinin sosyal medyadan kazandıkları paralar konuşulmaya devam ediyor. Instagram hesabından sık sık reklamlar yapan Selin Ciğerci de Kanal D’de katıldığı 2. Sayfa programının canlı yayınında kazandığı ücreti açıkladı. Selin Ciğerci’nin yaptığı bu açıklama ağızları açık bıraktı.

Ayda 600 bin lira

Kanal D ekranlarında hafta sonları yayınlanan magazin programı 2. sayfanın canlı yayınına konuk olan Selin Ciğerci, sosyal medya reklamlarından bir ayda 600 bin lira kazandığını söyledi. Selin Ciğerci açıklamasında vergisini ödediğini belirtirken vergi ödemeyenlere de sitem etti.

selin ciğerci

Kozmetik markası için bir milyon lira vergi ödeyecek

Son dönemlerde çıkardığı kozmetik markası ile de çok konuşulan Selin Ciğerci bir ay sonra bir milyon liralık vergi ödeyeceğini ifade etti. Birçok kişinin oturduğu yerden para kazandığını söylediğini belirten Selin Ciğerci 72 kişiye iş verdiğini dile getirdi.

Takipçisine sert tepki gösterdi

Sosyal medya üzerinden kazanç sağlayan ünlü isimlere bazı tepkiler de gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde benzer biri olayla karşı karşıya kalan Selin Ciğerci bu defa takipçisine sert tepki verdi. Seneler önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren ve bu nedenle de çocuk sahibi olma imkanı olmayan Selin Ciğerci, her fırsatta çocuk sahibi olmak istediğini dile getiriyordu. Erkek kardeşinin bebeği ile bir fotoğraf çektirerek sosyal medya hesabından paylaşan Selin Ciğerci’nin bu fotoğrafının altına bir takipçisi “Amcası diyecektin herhalde” yorumunu yaptı. Bu yoruma çok sinirlenen Selin Ciğerci ise “Yeğenimle foto paylaşırım, bunları yazarsınız bir de yeni evlenmişsiniz evlatlarınız olacak. Bana ‘anne ol çocuk evlat edin’ diyen güzel yürekli hanımefendilere sesleniyorum: Bunlar bitmez bunlar bana ve evladıma neler yaşatır, insan cinnet geçirir ya bambaşka bir insana dönüşürüm evladım varken… Bu mübarek Kadir gecesinde Allah’ım sizi evlatlarınız ile sınamasın inşallah.” ifadelerini kullandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Ünlü şarkıcı Umut Akyürek’in kızı ile benzerliği ağızları açık bıraktı
8 09 2020 - 19:07
Yıldız Tilbe’den Harbiye konserinde kalça şov
29 08 2020 - 16:12
Yorum Yap