Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Selin Ciğerci canlı yayın kazası sonrası gözyaşları içinde özür diledi

Eklenme:
 Selin Ciğerci canlı yayın kazası sonrası gözyaşları içinde özür diledi

Selin Ciğerci canlı yayın sırasında dün bir kaza yaşamış yayına aldığı hayranı cinsel organını göstermişti. Soru sorma bahanesi ile ünlü sosyal medya fenomeninin canlı yayınına bağlanan erkek takipçi herkesi şaşkına çevirmişti. Yaşadığı olayın ardından büyük şok geçiren ve hemen canlı yayını apar topar kapatan Selin Ciğerci bir açıklama yaparak avukatına talimat verdiğini ve bu kişinin bulunmasını istediğini söyledi. Bugün yeniden açıklama yapan Selin Ciğerci sabaha kadar ağlamaktan uyuyamadığını belirtirken takipçilerimden özür diledi.

Selin Ciğerci canlı yayın kazası sonrasında gözyaşları içerisinde bir video çekerek takipçilerinden özür diledi. Sosyal medya hesabından yoğun olarak paylaşım yapan ve takipçileri ile iletişim halinde kalmaya çalışan Selin Ciğerci, dün akşam canlı yayın sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

Soru sorma bahanesiyle canlı yayına katıldı

Selin Ciğerci canlı yayın sırasında kendi kozmetik markasının yeni bir ürün çıkardığını ve bunun heyecanını paylaşmak istediğini söylediği sırada yayına yorum yapan bir kişi çok önemli bir soru soracağını söyleyerek yayına katılmak istedi. Zaman zaman takipçilerini yaptığı canlı yayınlara alan Selin Ciğerci, kendisinden istekte bulunan takipçisini de yayına aldı. Ancak yayına bağlanan kişi cinsel organını gösterince Selin Ciğerci büyük şok yaşadı. Hemen takipçisini canlı yayından atan Selin Ciğerci kısa süre sonra da canlı yayını kapattı.

selin ciğerci canlı yayın

Bulamayacağımı sanmasın

Selin Ciğerci canlı yayın kazası sonrası çılgına dönerken yaptığı açıklamada “Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa video ve resim adı ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim herkese örnek olsun böyle pislik sapıklar hala var. Herkesin başına gelebilir lütfen herkes örnek alsın bu yaşadığımı hala şok içindeyim ve sinirliyim” ifadelerini kullandı.

Gözyaşları içinde özür diledi

Selin Ciğerci canlı yayın kazası sonrası sabaha kadar uyuyamadığını belirtirken gözyaşları içerisinde bir video çekerek takipçilerinden özür diledi. Ünlü sosyal medya fenomeni çektiği videoda; “Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Gece annem aradı ‘Hayırdır ne oldu?’ diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin.” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Ece Erken sevgilisi ile tatil yaparak mahkemeden kaçıyor iddiası
10 07 2020 - 15:42
Demet Akalın’dan “Sosyal Medyama Dokunma” kampanyasına sert tepki
10 07 2020 - 15:16
Fahriye Evcen oğlu Karan Özçivit ile yeni pozlarını paylaştı: Babası gibi keskin bakışlım
9 07 2020 - 14:27
Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi
9 07 2020 - 11:49
İrem Derici’den müzik sektörü ile ilgili iddialı açıklamalar
9 07 2020 - 10:12
Duygu Özaslan bikinili hali ifşa oldu etiketleri tek tek kaldırdı
8 07 2020 - 11:09
Yorum Yap