Şehit Eren Bülbül’ün Karnesi Sosyal Medyada Paylaşım Rekoru Kırdı

Milyonlarca öğrenci bugün karne alma heyecanını yaşarken en duygusal görüntü Trabzon Maçka’dan geldi. Teröristlerin saldırısı sonucunda 2 yıl önce Maçka'da şehit olan Eren Bülbül için karne düzenlendi. Şehidin karnesi annesine teslim edilirken, karnenin görüntüleri sosyal medyada Paylaşım rekoru kırdı.
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
2 gün önce

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine gösterdiği sırada açılan ateş sonucu şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül anısına, eğitim gördüğü Çarşıbaşı ilçesi Anadolu Lisesi tarafından karne düzenlendi. Şehidin karnesi annesine teslim edilirken, o anların fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Çarşıbaşı Anadolu Lisesi Müdürü Coşkun Çolak, beraberinde bir grup öğrenci ile birlikte şehit olan öğrencisi Eren Bülbül’ün annesinin evini ziyaret etti. Öğrenciler, şehidin annesinin elini öperek daha sonra mezarını ziyaret etti. Eren Bülbül adına düzenlenen karne ve çiçeği alan anne Ayşe Bülbül, duygusal anlar yaşadı.

ŞEHİT EREN BÜLBÜL’ÜN VATAN SEVGİSİ VE CESARETİ 100

Şehit Eren Bülbül adına Çarşıbaşı Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen karnede dersler değil, Vatan sevgisi vardır. Karnede yer alan devamsızlık bölümünde ise, “Aramızda” yazması dikkatlerden kaçmadı. Eren Bülbül’ün sınıf rehber öğretmeni ise görüşlerini belirttiği bölümü “İyi ki Varsın Eren” yazdı. Sosyal medyada son günlerde en çok paylaşılan kare İse Eren Bülbül’ün karnesi oldu.

ANNE AYŞE BÜLBÜL DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Anne Ayşe Bülbül, oğlu için hazırlanan karneyi alırken duygusal anlar yaşadı. 2 yıldır günlerinin çok buruk geçtiğini söyleyen anne, bugün karne günü olduğundan dolayı bu konuyu öğrencilerin getirmemesi durumunda gelmesi gidip okuldan olacağını söyledi.

İÇERİĞİ KAYNAK GÖSTEREREK SİTENİZDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ! UNUTMAYIN BÜYÜK SİTE OLMANIZ İÇERİĞİ İZİNSİZ ALMANIZ ANLAMINA GELMİYOR
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur. Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim