Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Sefirin Kızı 8. Bölüm Fragmanı: Beni Bırakıp Gidemez

Son Güncelleme:
 Sefirin Kızı 8. Bölüm Fragmanı: Beni Bırakıp Gidemez

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Nare’nin Gediz’e mektup bırakarak gittiğini öğrenen Sancar yıkılıyor. Bir yandan Menekşe Sancar’ı doldurmaya çalışırken bir yandan da Nare’nin marinadan çıkardığı paraları da alarak gittiği ortaya çıkıyor.

Star TV’de başrollerini Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı, kısa sürede reytinglerdeki başarısı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizi Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş sona erdi. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlanırken Nare’nin kızını da alıp gittiğini öğrenen Sancar çılgına dönüyor. Nare’nin kendisini bırakıp gideceğine kızından ayıracağına inanmayan Sancar onların peşine düşerken bir yandan da menekşenin sürekli olarak kendisini doldurmaya çalışması ile iyice sinirleniyor.

Beni Bırakıp Gidemez

Gediz, Nare’nin bıraktığı mektubu okuduktan sonra durumu Sancar’a haber vermeye gidiyor. Sevdiği kadının kızını da alıp kendisinden uzaklaştığını öğrenen Sancar büyük şok yaşarken Nare’nin bunu yapacağına inanmıyor. Sevdiği kadının ve kızının peşine düşmeye karar veren Sancar’a engel olmak isteyen Menekşe ise hiç olmayacak ifadelerle Sancar’ı doldurmaya çalışıyor. Kendisinin Sancar’ı çok sevdiğini söyleyen Menekşe, orada kendisi ile kalmak yerine başka bir adama mektup yazarak giden kadının peşinden gittiğini söylüyor. Ancak bu sözler Sancar’ı Nare’ye karşı doldurmaya yetmiyor tam tersine Sancar bu sözler üzerine Menekşe sinirleniyor.

Nare Paraları da Alıp Gidiyor

Nare ve kızının arkasından Barcelona’ya doğru yola çıkan Sancar’ı başka bir şok daha bekliyor. Nare sadece kızını alıp gitmekle kalmıyor aynı zamanda Marina’da polis baskını öncesinde kurtardığı paraları da alarak kayıplara karışıyor. Sancar’a bu konuda bir not yazan Nare, paraları kızının nafakası olarak aldığını belirterek kendisini affetmesini istiyor. Sefirin Kızı 8. bölüm 10 Şubat Pazartesi akşamı Star TV’de ekranlara gelecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 14 Temmuz Salı 114. bölüm fragmanı! Masum 114. bölüm özeti oku
13 07 2020 - 17:00
Survivor yüzleşme bölümüne Aycan Yanaç’ın canlı yayında yaptığı gaf damga vurdu
13 07 2020 - 14:16
Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi birincisi! Bugün puan durumu
13 07 2020 - 10:47
Kuaförüm Sensin 13 Temmuz birincisi kim? Puan durumu
13 07 2020 - 10:39
Aşk Bir Rüya 143. bölüm 13 Temmuz fragmanı ve özeti
11 07 2020 - 21:05
Masum 112. bölüm fragmanı ve özeti! 12 Temmuz Pazar Masum dizisinde neler olacak?
11 07 2020 - 18:54
Yorum Yap