Seda Sayan kendisini eleştiren takipçisine ateş püskürdü: Kimse kimseye köpek olmaz dangalak

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, Şeyma Subaşı'nın kitabındaki skandal hata ile ilgili açıklamalarda bulunmuş ve hidrolik asit hatasına sert tepki göstermişti. Seda Sayan'ın bu yorumları bazı takipçileri tarafından eleştirildi. Kadırgalı lakabı ile bilinen Seda Sayan kendisini eleştiren takipçilerine de sert yanıt verdi.

14.07.2019 - 20:31
15.07.2019 - 11:36
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın yazdığı Sadece Şeyma isimli kitapta, “Cilt ve Beslenmeye Dair İpuçlarım” bölümünde skandal bir hataya imza atılmış asit yerine hidrolik asit yazılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Ali Eyüboğlu’nun YouTube kanalına konuk olan ünlü şarkıcı Seda Sayan bu duruma tepki göstermiş ve Şeyma Subaşı’nın kitabının hemen toplatılması gerektiğini söylemişti.

Buradan ceza alır

Seda Sayan yaptığı açıklamada, kimsenin böyle bir şeyi kullanılmaması gerektiğini belirterek Şeyma Subaşı’nın hiyalüronik asit demeye çalışırken hidrolik asit dediğini bunun da editörlerin suçu olduğunu dile getirdi. Kitabın derhal toplatılması gerektiğini belirten Seda Sayan, Şeyma Subaşı’nın buradan ceza bile alabileceğini söyledi.

Takipçilerinin yorumlarına sinirlendi

Seda Sayan’ın bu açıklamasının ardından çok sayıda takipçisi yorum yaptı. Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile evli olduğu sırada Seda Sayan’ın oğlu ile da çok yakın arkadaş olduğuna dikkat çeken takipçileri o dönemlerde olsa Şeyma’yı bu şekilde eleştirmeyeceğini iddia etti. Kendisine tepki gösterenlere sosyal medya hesabından ateş püsküren Seda Sayan, özellikle o dönemlerde Şeyma Subaşı ne derse yaptığını iddia eden takipçisine, “Kimse kimseye köpek olmaz; dangalak doğru yorum yaz” ifadeleri ile yanıt verdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim