Öne Çıkan Konular
 • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
 • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
 • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
 • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
 • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Seda Sayan ile Yemekteyiz 21 Ağustos 2019 Günay Hanım kaç puan aldı? Yemekteyiz Günay Aktağ kimdir?

Son Güncelleme:
 Seda Sayan ile Yemekteyiz 21 Ağustos 2019 Günay Hanım kaç puan aldı? Yemekteyiz Günay Aktağ kimdir?

Yemekteyiz bugün haftanın 3. gününde yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Yemekteyiz 21 Ağustos 2019 yeni bölümde bugün Günay Hanım yarışacak. Yaptığı yorumlarla hafta başından bu yana dikkat çeken Günay Hanım bugün kendi evinde performansını sergileyecek ve rakipleri için yemek hazırlayacak. Seda Sayan ile beraber mutfakta oldukça eğlenceli dakikalar yaşayan Günay Hanım’ın Bugün bir de misafir var. Acun Medya ve Tv8’in patronu Acun Ilıcalı hem Seda Sayan’a hayırlı olsun demek hem de Günay hanımı ziyaret etmek için bugün mutfağa geliyor. Peki oldukça eğlenceli bir gün geçiren Yemekteyiz yarışmacısı Günay Hanım bugün kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz’de bugün yaşananlar…

Yemekteyiz Günay Aktağ kimdir?

Yemekteyiz yarışmacısı Günay Aktağ kimdir sorusunun yanıtı araştırılıyor. Haftanın 3. günü yarışacak olan Günay hanım bu hafta iddialı isimler arasında yer alıyor. Ev hanımı olan Günay Hanım mutfakla arasının iyi olduğunu ve yemek yapmak konusunda başarılı olduğunu söylüyor. Bakalım Günay Hanım bugün rakiplerinden kaç puan alacak.

Yemekteyiz 21 ağustos Günay Hanımın menüsü ve yorumlar

Yemekteyiz 21 ağustos 2019 yarışmacısı Günay Hanım bugün misafirler için oldukça zahmetli bir menü belirledi. Ev yapımı ekmeğe kadar birçok ürünün bulunduğu menü şu şekilde;

 • Soğuk ayran çorbası
 • Çıtır rulo börek
 • Karışık renkli salata
 • Karışık ızgara
 • Ev yapımı ekmek
 • Tel Kadayıf

Günay hanım misafirleri gelene kadar masasını hazırlamayı ne yazık ki yetiştiremedi. Hem masasına hazırlayamayan hem de diğer yarışmacıların kendisine yardım etmesine izin vermeyen Günay Hanım misafirlerini oldukça şaşırttı. Günay hanımın çorba ikramı yarışmacılar tarafından beğenilmedi içinde bulunan buğdayların pişmemiş olduğu söylendi. Aynı zamanda çorbanın ayrana benzediğini söyleyen yarışmacılar da oldu. Günay hanım ara sıcak olarak yarışmacı arkadaşlarına çıtır rulo börek ikram etti. Yarışmacının bu ikramı da geçer not alamadı.

Günay Hanım’ın ana yemeği de problemliydi. Ayrıca ana yemek sırasında masada bulunan yarışmacılar arasında gurme tartışması da yaşandı. Genel anlamda Günay Hanım’ın ana yemeği de yarışmacılar tarafından beğenilmedi. Haftanın ortasında Yemekteyiz’de yarışan Günay Hanım son olarak misafirlerine tatlı ikramı yaptı. Yarışmacılar tatlının kalın kaldığını ve şerbetini çekmediğini belirterek beğenmediklerini söyledi.

Yemekteyiz Günay Hanım kaç puan aldı?

Yemekteyiz’de bugün yarışan Günay Hanım misafirlerini ağırladı ve puanlama aşamasına geçildi. Rakipleri tarafından yemekleri beğenilmeyen Günay hanımın aldığı puanlar şu şekilde:

Neslihan Hanım: 1 puan

Yadigar Hanım: 1 puan

Arzu Hanım:  1 puan

Ekrem Bey: 2 puan

Yemekteyiz’de bugün yarışan Günay Hanım rakiplerinden toplamda 5 puan aldı. Günay hanım aldığı bu puanla haftanın sonuncusu olmayı garantiledi.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap