Seçim Zaferini Kutlayan CHP’liler Çamlıca Camii Önünde Şampanya Patlattı

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından milyonlarca İstanbullu sokaklara döküldü. Sabaha kadar süren seçim kutlamaları sırasında çirkin görüntüler de ortaya çıktı.

24.06.2019 - 21:58
25.06.2019 - 19:05
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından milyonlarca İstanbullu sokaklara döküldü. Sabaha kadar süren seçim kutlamaları sırasında çirkin görüntüler de ortaya çıktı.

İstanbul’da iptal edilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri dün yapıldı. Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan isim CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu oldu. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen binlerce kişi sokaklara çıktı ve kutlamalar yaptı. Ancak kutlamalar sırasında ortaya çirkin görüntüler de çıktı. Seçim zaferi ile sarhoş olan bazı CHP’liler Çamlıca Camii önüne giderek şampanya patlattı.

Konvoyu Durdurup Şampanya Patlattılar

Ekrem İmamoğlu’na oy veren bazı seçmenler araçları ile şehir turu attı. Çamlıca Camii önüne gelen bazı kişiler ise burada konvoyu durdurarak araçlardan inip şampanya patlattı. CHP’li seçmenlerin sevinç çığlıkları arasında gerçekleşen bu provokasyon görüntüleri sosyal medyada Geniş yer buldu. Birçok vatandaş cami önünde yapılan bu saygısızlığa tepki gösterdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Asya 4 hafta önce

Bu nasıl bir haberciliktir ya? Hâlâ ısrarla karalama yapmaya devam ediyorsunuz. Adam sokakta şampanya patlatıyor, cami içine girip patlatmış gibi davranıyorsunuz. Sokaklarda adım başı cami var zaten kardeşim, nerede patlatsa o şampanyayı çevresinde bir cami bulup suçlamayı başarırdınız. Ayrıca imamhatiplerin taşlandığını nereden uydurdunuz, bu konuda nasıl bir kanıtınız var? Ne güzel ya uydur yalanı, insanların dini duygularını istismar et, sonra haberciyim diye ortalıkta dolaş.

Sebahattin 4 hafta önce

Kabahat onlarda değil onları bu konuma getiren müslüman görünümlü Ş……… Z münafık larda ama bunu da çok görmemek lazım bun yapılan hizmete rağmen nankör ve kör münkür olması Allah CC ayeti kerime sinde buyurduğu gibi insan ne kadar da nankördür artık bundan sonra söylenecek bir şey kalmamış

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim