Haber

Seçim Zaferini Kutlayan CHP’liler Çamlıca Camii Önünde Şampanya Patlattı

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından milyonlarca İstanbullu sokaklara döküldü. Sabaha kadar süren seçim kutlamaları sırasında çirkin görüntüler de ortaya çıktı.

İstanbul’da iptal edilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri dün yapıldı. Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan isim CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu oldu. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen binlerce kişi sokaklara çıktı ve kutlamalar yaptı. Ancak kutlamalar sırasında ortaya çirkin görüntüler de çıktı. Seçim zaferi ile sarhoş olan bazı CHP’liler Çamlıca Camii önüne giderek şampanya patlattı.

Konvoyu Durdurup Şampanya Patlattılar

Ekrem İmamoğlu’na oy veren bazı seçmenler araçları ile şehir turu attı. Çamlıca Camii önüne gelen bazı kişiler ise burada konvoyu durdurarak araçlardan inip şampanya patlattı. CHP’li seçmenlerin sevinç çığlıkları arasında gerçekleşen bu provokasyon görüntüleri sosyal medyada Geniş yer buldu. Birçok vatandaş cami önünde yapılan bu saygısızlığa tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu