Haber

Seçim Sonuçlarının Açıklanmasının Ardından Stüdyoyu Terk Eden Nagehan Alçı’ya Fatih Altaylı’dan Olay Espri

İstanbul’da dün yapılan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin sonuçları açıklandıktan sonra Habertürk ekranlarında ilginç anlar yaşandı. Gazeteci Nagehan Alçı, seçim sonuçlarını değerlendirirken bir anda acil bir işinin çıktığını ve daha sonra yeniden geleceğini söyleyerek stüdyoyu terk etti.

Türkiye’nin aylardır gündeminde ilk sırada yer alan yenilenen İstanbul seçimleri dün gerçekleşti. Seçim sonuçları, tek pusula tek zarf şeklinde yapılmasından dolayı çok kısa süre içerisinde açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan illet ittifakının CHP’li belediye başkanı adayı Ekrem İmamoğlu oldu. 31 Mart seçimlerinde ki Küçük oy farkı bu defa oldukça açıldı. 31 Mart seçimlerinin ardından süreci iyi yöneten Ekrem İmamoğlu büyük bir farkla öne geçti.

Nagehan Alçı Stüdyoyu Terk Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri netleşmeye başlayınca Habertürk ekranlarında ilginç dakikalar yaşandı. Yayında moderatörlük yapan Didem Arslan Yılmaz, kısa süre içerisinde AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın açıklama yapacağını ve fark ettiklerini duyacağını söyledi. Bunun üzerine Nagehan Alçı, Yayından ayrılmak zorunda olduğunu ve kısa süre sonra geri döneceğini söyleyerek stüdyodan çıktı.

Fatih Altaylı’dan Cep Telefonu Esprisi

Bu sırada stüdyoda bulunan Gazeteci Fatih Altaylı ise Nagehan Alçı ayrıldığı sırada cep telefonu esprisini patlattı. Fatih Altaylı, “Nagehan’ın meşhur cep telefonuna, meşhur mesaj geldi anlaşılan” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu