Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Savaşçı yeni sezon 2020 yılan hikayesine döndü! FOX TV yerine başka kanalda yayınlanabilir

FOX TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve reytinglere damga vuran dizi Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Özel Kuvvetler askerlerinin mücadelesini konu alan dizi izleyiciler tarafından yakından takip edilirken, FOX TV ve yapım şirketi arasında sorunlar olduğu Savaşçı dizisinin başka bir kanalda ekrana gelebileceği iddia ediliyor. Peki Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak? Savaşçı yeni sezon hangi kanalda yayınlanacak?
Eklenme:
 Savaşçı yeni sezon 2020 yılan hikayesine döndü! FOX TV yerine başka kanalda yayınlanabilir

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Murat Serezli, Berk Oktay ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin ise başrollerini paylaştığı Savaşçı dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Birçok izleyici Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını araştırırken FOX TV ekranlarında dizinin stok bölümleri geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Pandemi nedeniyle ara verilen ve elde kalan stok bölümleri yayınlanan dizi tekrar ara verdi. İzleyiciler ise Savaşçı dizisinin akıbetini merakla takip ediyor. Peki Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak?

Savaşçı yeni sezon ne zaman 2020?

Savaşçı yeni sezon ne zaman 2020 sorusunun yanıtı Henüz belli olmadı. İddiaya göre FOX TV limon firma arasında bazı sorunlar bulunuyor ve FOX TV Savaşçı dizisini yayına almak istemiyor. Savaşçı dizisi işlediği konular nedeniyle daha önce birkaç kez FOX TV tarafından yayından kaldırılmış ancak izleyicilerin yoğun isteği üzerine yeniden yayınlanmıştı. Bu sezon hemen hemen her gece bir dizi koyan FOX TV’nin savaşçı dizisi ile ilgili kararı merakla bekleniyor.

Savaşçı Kanal D’de yayınlanabilir

İddiaya göre ise Limon film FOX TV’nin bu tutumu nedeniyle yeni sezonda diziyi FOX TV’de yayınlamak istemiyor. Limon film ve Kanal D arasında savaşçı dizisine ilişkin görüşmeler yapıldığı ve görüşmelerin ilerleyen günlerde sonuçlanacağı iddia edildi. Dizinin kanalının kesinleşmesinin ardından yeni sezonun başlaması bekleniyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
23 Ekim dizi reytingleri! Kırmızı Oda çok kan kaybetti, Arka Sokaklar’dan büyük sürpriz
24 10 2020 - 12:23
TV’de bugün! ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 24 Ekim Cumartesi yayın akışı
24 10 2020 - 10:32
Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ekim Cuma kim kazandı? Zuhal Topal’ın gelinlere verdiği puanlar
23 10 2020 - 15:27
FOX TV Temizlik Benim İşim 23 Ekim Cuma kim kazandı?
23 10 2020 - 12:58
Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?
23 10 2020 - 11:29
Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?
23 10 2020 - 10:20
Yorum Yap