Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!

Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı uzun zamandan beri izleyiciler tarafından araştırılıyor sevilen dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyordu. Son günlerde Savaşçı dizisi ile ilgili yapım şirketinden kaynaklanan birçok sorunun gündeme gelirken yeni sezonu akıbeti belli oldu. Çekimlerine kısa süre sonra başlanacak olan Savaşçı dizisinin yeni sezonu kendi gününde yine FOX TV'de ekranlara gelmeye devam edecek. Peki Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak?
Eklenme:
 Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!

Yeni sezonu yılan hikayesine dönen Savaşçı dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Limon filminin oyuncuların ücretlerinde indirim istediği aynı zamanda Fox TV ile de aralarında problem olduğu iddiaları ile gündeme gelen dizinin yeni sezonunun başlamasına karar verildi. Alınan bilgiye göre yine Fox TV ekranlarında devam edecek olan dizinin yeni sezonu kısa süre içerisinde yayınlanmaya başlanacak. Peki Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak?

Savaşçı yeni sezon 2020

Savaşçı yeni sezon 2020 ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı uzun zamandan beri dizinin sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor ve araştırıyordu. Limon filmin oyuncuları arasında yaşanan problemler olduğu, aynı zamanda Fox TV ile de sorunları olduğu konuşulurken dizinin yeni sezonunun çekimlerine başlanacağı açıklandı. Henüz yeni sezonun başlangıç tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmese de FOX TV’de kendi gününde ekranlara gelmeye devam edeceği yani pazar akşamı yayınlanacağı ifade edildi.

Öğretmen bitiyor mu?

FOX TV ekranlarında Pazar akşamı şu anda İlker Kaleli’nin başrolünü oynadığı öğretmen dizisi yer alıyor. Elbette Savaşçı dizisinin pazar akşamları yeniden ekrana gelecek olması ile birlikte Öğretmen dizisi bitiyor mu sorusu da gündeme geldi. Öğretmen dizisi final yapmıyor yeniden kendi gününde Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap