Star TV’nin Çocuk dizisi yeni sezonda geniş oyuncu kadrosu ile iddialı geliyor

Star TV'de yeni sezonda ekrana gelmeye başlayacak olan Çocuk dizisi oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

24.07.2019 - 13:49
24.07.2019 - 14:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de yeni sezonda Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan diziler ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Usta oyuncu Nazan Kesal ve birçok ünlü ismin yer aldığı Çocuk dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasına girecek. Çocuk dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizinin yönetmenliğini kırgın çiçekler ve Can Kırıkları dizisi Niğde yöneten Serkan bir üstlenirken, Çocuk dizisinin kadrosuna sürpriz isimler katıldı.

Çekimler Ağustos ayında başlayacak

Çekimlerinin ağustos ayında başlayacağı öğrenilen dizinin yapımcılığını İrfan Şahin’e sahibi olduğu 1441 Prodüksiyon üstleniyor. Dizide beş başrol oyuncusu olacağı öğrenilirken aile geniş bir kadroya ev sahipliği yapıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş iddiasına göre Çocuk dizisi için son olarak ufak tefek cinayetler dizisinde rol alan Mert Fırat ile görüşme yapılıyor. Aynı zamanda dizinin kadrosuna TV8 ekranlarında geçtiğimiz aylarda final yapan Kızım dizisi ile ekrana gelen Serhat Teoman çocuk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Başka isimlerle de görüşmelerin devam ettiği öğrenirse kendi FOX TV’de final yapan Vurgun dizisinde rol alan Cemal Toktaş’ın da dizinin kadrosuna katılabileceği de belirtildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim