Şaşkına Çeviren Ters Köşenin Ardından Afili Aşk 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’de yeni başlayan Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı Afili Aşk 4. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Dizde izleyicileri bekleyen ters köşenin ardından Afili Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

04.07.2019 - 15:46
04.07.2019 - 15:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk 4. bölüm ile reytinglerde beklenen başarıyı gösterdi. Genç oyuncular Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerini paylaştığı romantik komedi dizisinde herkes Kerem’in ihanetlerini konuşurken bu defa Ayşe ters köşe yaptı. Kerem ve Ayşe’nin evlilik oyunu izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ederken Afili Aşk 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Ayşe’yi sosyeteye sokmak isteyen kayınvalide kancayı fena takıyor. Aynı zamanda şirkete yeni gelen Fulya Ferah isimli kadına Kerem’in yakın ilgisi Ayşe’yi çileden çıkarıyor. Kerem ve kadın odada olduğu sırada aniden içeriye giren Ayşe, gördüğü manzara karşısında sinirleniyor. Kerem bu defa Ayşe’nin kendisini kıskandığını anlıyor ve bunu kullanmaya başlıyor.

Afili Aşk 4. Bölümde Neler Olmuştu?

Afili Aşk 4. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Evlerinin ilaçlanmasının ardından Ayşe’nin ailesinin evine giden Kerem ve Ayşe otele gitmeyi planlarken geceyi burada geçirmek zorunda kalıyor. Herkes uyuduktan sonra arkadaşı Volkan’la birlikte gecelere akmak için evden çıkan Kerem’i başka bir sürpriz bekliyor. Kerem yine hiç istemeden de olsa içine düştüğü krizi fırsata çeviriyor ve Ayşe’nin ailesinin gözünde bir kez daha Kahraman oluyor. Ayşe hayatını yoluna koymak için yollar ararken eski sevgilisi Berk durmadan rahatsız ediyor. Daha fazla bu rahatsız edici telefonlara maruz kalmak istemeyen Ayşe son kez Berk ile konuşmaya gidiyor. Ancak bu konuşmanın sonu Ayşe’ye pahalıya patlıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim