Sarıyer’de kamyonetin sıkıştırdığı motosikletli gencin feci ölümü

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yaşanan kazada kamyonet tarafından 15 metre sürüklenerek sıkıştırılan motosikletin içerisindeki gencin ölümü yürek parçaladı.

27.12.2017 - 11:12
27.12.2017 - 11:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yaşanan kazada kamyonet tarafından 15 metre sürüklenerek sıkıştırılan motosikletin içerisindeki gencin ölümü yürekleri dağladı. Olay yerine gelen kardeşin sorusu ”Yaşamıyor mu ağabey” demesi herkesin feryadını ortaya çıkardı.

İstanbul’un Sarıyer ilçesindeki Ayazağa’da seyir halinde olan motosikletli kurye, kamyonet tarafından sıkıştırıldıktan hemen sonra 15 metre sürüklendi. Motosikletli gencin feci ölümü herkesi şoke ederken kaza yerine gelen kardeş herkesin gözyaşı dökmesine neden oldu. Kaza sonrası olay yerine gelerek sinir krizi geçiren kardeş çekici eline alarak kamyonetin camlarını aşağı indirdi. Polis kendisini sakinleştirmeye çalışırken o anda görev başındaki memura da yumruk atan adam güç bela zapt edilirken ağabeyinin başında durarak “Bu yaşamıyor mu ağabey” demesi yürekleri parçaladı.

Kardeşin Feryadı

Dün saat 10.30 sıralarında Sarıyer’deki Ayazağa’da yaşanan kazada bir restoranda kuryelik yapan Engin Kömürcü motosikleti ile yola çıktı. Cadde üzerinde seyir halinde giden adam, o esnada yolda ilerlemekte olan Zekeriya Göden yönetimindeki kamyoneti geçmek istedi. Ancak kendisini fark etmeyen kamyonetin sıkıştırması sonucu 15 metre kadar sürüklendikten sonra kamyonet ile refüj arasında sıkışarak canından oldu.

Olayın ardından kaza yerine gelen sağlık ekipleri motosikletli adamın öldüğünü belirledi. Polis ekipleri daha sonrasında kamyonet sürücüsünü gözaltına alırken caddenin tek şeridi de trafiğe kapatıldı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim