Sandıkların Açılmasına Dakikalar Kala Binali Yıldırım’dan Çağrı: Sandıkları Terk Etmeyin

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, sandıkların açılmasına dakikalar kala sandık görevlilerine ve seçmenlere sosyal medya hesabından çağrı yaptı. Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda son ana kadar sandıkların terk edilmemesini ve oylara sahip çıkılmasını istedi. 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri bugün yapılıyor. […]

23.06.2019 - 17:03
23.06.2019 - 17:03
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, sandıkların açılmasına dakikalar kala sandık görevlilerine ve seçmenlere sosyal medya hesabından çağrı yaptı. Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda son ana kadar sandıkların terk edilmemesini ve oylara sahip çıkılmasını istedi.

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri bugün yapılıyor. Bugün İstanbul’da yaklaşık 10 milyon seçmen sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı bu akşam sandıkların açılmasının ardından belli olacak. Bugüne kadar yapılan seçimlerde genellikle CHP tarafından yapılan sandıkların terk edilmemesi çağrısını bu defa AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım yaptı.

Son Ana Kadar Ayrılmayın

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, müşahitlerin ve seçmenlerin son ana kadar sandıkların başından ayrılmamasını istedi. Oyların sayımı tamamlanıncaya kadar sandıkların başında kalınmasını isteyen Binali Yıldırım herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim