Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Şubat’ta Geliyor!

Dünya devleri arasında yer alan Samsung'un piyasaya sunması beklenilen telefonu Samsung Galaxy S9'un 2018'in ilk aylarında duyurulacağı belirtiliyor.

20.12.2017 - 10:46
20.12.2017 - 10:46
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

2018’in Şubat ayında kullanıcıların beğenisine sunulma ihtimali olduğu konuşulan Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9 büyük bir merakla bekleniyor.

Gelen bilgiler doğrultusunda Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un piyasalara sürmek için hazırlandığı Samsung Galaxy S9’un Şubat ayında duyurulmasının planlandığı gündeme bomba gibi düştü.

Oldukça fazla rağbet görmesi beklenilen Samsung Galaxy S9’da, dünya devi Samsung’un geleneksel çizgisinin dışına çıkarak, bir kaç ay sonra duyurusu yapılacak olan Unpacked etkinliğini de duyurabileceği ifade edildi. Ocak ayı içerisinde CES 2018’de ortaya atılan iddialar sonucunda gittikçe yayılan söylentiler sürerken, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9’u piyasaya sürmesi beklenilen Samsung’a bütün gözler çevrilmiş durumda.

Ortada dolaşan iddialar çerçevesinde yeni amiral gemisinin Galaxy S9’un iki farklı versiyonunun piyasalara sürüleceğinden bahsedilirken, telefonların yükseltilen kamera sistemleriyle Mart ayı içerisinde de satışının yapılabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Yeni Amiral Gemisinin Özellikleri

Ortaya atılan iddialardan sonra yayılan söylentiler kapsamında çıkacak olann telefonların S8 ve S8 plus’a oldukça benzeyeceği ifade edilirken, tamamen yeni tasarım arayan kullanıcıların hayallerinin suya düşeceği belirtiliyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9’un Snapdragon 845 işlemcisi ya da Exynos 9810’u, 5.8 inçlik ekranı ve 6.2 inçten oluşan Super AMOLED ekranı olma ihtimalide kullanıcılar tarafından göz dolduruyor. 3 boyutlu yüz tanıma sistemine sahip olabileceği konuşulan Samsung Galaxy S9’un, 2018 senesine ait ilk amiral gemisi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim