Samsung Galaxy S9’un İlk Görüntüleri Paylaşıldı

Milyonlarca kullanıcı tarafından beklenen Galaxy S9 ile ilgili yeni görüntüler paylaşılmaya devam ediliyor.

22.11.2017 - 23:17
16.06.2019 - 20:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Güney Kore’nin en iyi telefon üreticileri arasında yer alan ve telefonun yanı sıra tablet, bilgisayar olmak üzere birbirinden farklı elektronik eşya üretimi yapan Samsung, Galaxy serisi ile yakaladığı ivmeyi devam ettirmek istiyor. Bilindiği üzere Samsung, Galaxy serisi ile ciddi bir yükselişe geçmiş ve her geçen gün satış rekorları kırmayı başarmıştı. Son olarak kavisli ekran teknolojisi ise kullanıcıların gönlünde taht kuran Samsung, son telefonu Galaxy S9’un çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Apple kanadından iPhone X modeli gelmesi ve ekran-çerçeve oranı neredeyse yok denecek kadar az olmasıyla dikkatleri üzerine çekse de Samsung tekrardan bir atak yaparak ilk sıraya yerleşmek istiyor.

Yeni Özellikler Gelecek

Apple’ın getirdiği özellikler sonrası akıllı telefon piyasasında fark yaratmak isteyen Samsung, cihaza yeni özellikler eklemeye uğraşıyor. Alınan bilgilere göre arka kamera konusunda çeşitli değişiklikler yapan markanın öte yandan kalp hızı monitörü gibi detayları da eklemesi bekleniyor.

Öte yandan parmak izi okuyucusunun ergonomik bir ana yerleştirilmesi bekleniyor. Böylelikle kullanıcıların herhangi bir zorluk yaşamadan tuşu açması mümkün olacak. Ekran ve hız açısından da çeşitli değişiklikler yapılması planlanırken, ekran boyutunun diğer Galaxy modelleri ile aynı olması bekleniyor.

Cihazın sergilenmesi için geri sayım ise başladı. Alınan bilgilere göre Mobile World Congress 2018 de cihazların sergilenmesi bekleniyor.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim