Samsung Galaxy A90 Tasarımı Beğenilmeyebilir

Samsung'un en çok satış yaptığı serilerden olan A serisinin A90 modelinin tasarımı kullanıcı tarafından beğenilmeyebilir.

30.06.2019 - 15:40
30.06.2019 - 16:14
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Çentikli tasarımın kullanılması cep telefonları için muhteşem bir devrim olarak nitelendirilse de, birçok cep telefonu kullanıcısı bu tasarım şeklini beğenmiyor. iPhone marka cihazlarda da tercih edilen bu tasarım şekli kullanıcılar tarafından beğenilmedi ve birçok kullanıcı bu sebepten dolayı bile XS gibi cihazları tercih etmediler. Tam ekran teknolojisi ise popülerliğini korumaya devam etmekte ve birçok cep telefonu üreticisi çentikli tasarımdan vazgeçmiş durumda.

BEKLENEN TASARIM GELMEYEBİLİR

Samsung Galaxy A serisinin amiral gemilerinden olan Galaxy A90 modeli daha önce tanıtılmıştı. Samsung kullanıcıları cihazı merakla beklenirken OnLeaks’in iddiasına göre bu modelde çentikli tasarım kullanılmakla birlikte kızaklı kamera sistemi de bulunmuyor. Bu haberin yayılması bile birçok kullanıcıyı üzdü çünkü Apple’da olduğu gibi Samsung kullanıcıları da bu tasarımı pek beğenmiyorlar. Kızaklı kamera teknolojisi ise kullanıcıların yeni modellerde istediği özelliklerin başında geliyor. A90 modeli, aşağıda sayacağımız özelliklerinden dolayı merakla beklenen bir cihaz olsa da bu özelliklerinden dolayı satış rakamları düşük gelebilir.

Samsung A90 modelinde 6,7 inç ekran bulunuyor ve cihazda tercih edilen işlemci yongası Snapdragon 855. Bu işlemcinin yanında cihazda 8 GB RAM bulunmakta ki bu iki özellik bile cihazın amiral gemisi olmasına yetiyor. Cihazda 5G desteği olmasının yanı sıra cihazın arka kameraları 48 MP, 12 MP ve 5 MP özelliklerine sahip.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim