Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Samsung Galaxy A90 Tasarımı Beğenilmeyebilir

Son Güncelleme:
 Samsung Galaxy A90 Tasarımı Beğenilmeyebilir

Çentikli tasarımın kullanılması cep telefonları için muhteşem bir devrim olarak nitelendirilse de, birçok cep telefonu kullanıcısı bu tasarım şeklini beğenmiyor. iPhone marka cihazlarda da tercih edilen bu tasarım şekli kullanıcılar tarafından beğenilmedi ve birçok kullanıcı bu sebepten dolayı bile XS gibi cihazları tercih etmediler. Tam ekran teknolojisi ise popülerliğini korumaya devam etmekte ve birçok cep telefonu üreticisi çentikli tasarımdan vazgeçmiş durumda.

BEKLENEN TASARIM GELMEYEBİLİR

Samsung Galaxy A serisinin amiral gemilerinden olan Galaxy A90 modeli daha önce tanıtılmıştı. Samsung kullanıcıları cihazı merakla beklenirken OnLeaks’in iddiasına göre bu modelde çentikli tasarım kullanılmakla birlikte kızaklı kamera sistemi de bulunmuyor. Bu haberin yayılması bile birçok kullanıcıyı üzdü çünkü Apple’da olduğu gibi Samsung kullanıcıları da bu tasarımı pek beğenmiyorlar. Kızaklı kamera teknolojisi ise kullanıcıların yeni modellerde istediği özelliklerin başında geliyor. A90 modeli, aşağıda sayacağımız özelliklerinden dolayı merakla beklenen bir cihaz olsa da bu özelliklerinden dolayı satış rakamları düşük gelebilir.

Samsung A90 modelinde 6,7 inç ekran bulunuyor ve cihazda tercih edilen işlemci yongası Snapdragon 855. Bu işlemcinin yanında cihazda 8 GB RAM bulunmakta ki bu iki özellik bile cihazın amiral gemisi olmasına yetiyor. Cihazda 5G desteği olmasının yanı sıra cihazın arka kameraları 48 MP, 12 MP ve 5 MP özelliklerine sahip.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mafia Trilogy’nin fragmanı yayımlandı
13 05 2020 - 20:07
Android 11, 4. önizleme sürümünde sohbet bildirimlerine yeni özellikler eklendi
13 05 2020 - 16:30
Disco Elysium’a eklenecek yeni dil için anket başlatıldı (Türkçe’de yer alıyor)
13 05 2020 - 16:06
Play Store, 813 trojanlı uygulamayı mağazadan kaldırdı
13 05 2020 - 15:55
Xiaomi CEO’sundan gelen iPhone’lu paylaşım hayal kırıklığı yaşattı
13 05 2020 - 12:14
Facebook, içerik yöneticilerine 52 milyon dolar tazminat ödeyecek
13 05 2020 - 10:23