Şampiyon Dizisinin Kadrosuna Usta İsim Erdal Özyağcılar da Dahil Oldu

Bir döneme damga vuran oyuncu Erdal Özyağcılar, Şampiyon dizisiyle geri dönüyor. Usta oyuncu yeni sezonda başlayacak olan ve başrollerinde Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin rol aldığı şampiyon dizisinin kadrosuna dahil oldu.

04.07.2019 - 23:44
05.07.2019 - 11:10
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinin kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerini paylaşacağı dizinin kadrosuna usta oyuncu Erdal Özyağcılar da dahil oldu. Erdal Özyağcılar’ın dizide Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Fırat karakterine hayata ve boksa dair her şeyi öğreten antrenör olacağı öğrenildi.

Dininin Şamanizm Olduğunu Açıklamıştı

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar şu anda 71 yaşında. Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla olay yaratan usta oyuncu Şamanizm dinine inandığını söylemişti. Şaman dinine inandığını açıklayan Erdal Özyağcılar, çocukken başından bir olay geçtiğini ve bu nedenle de bu dine inanmaya başladığını dile getirdi. Oldukça eski bir dini inanış olan Şamanizm’in nasıl ortaya çıktığı ise bilinmiyor. Aynı zamanda, zaman içerisinde Şaman dininin içerisinde neler değiştiği hakkında da çok fazla bilgi yok. Yüzyıllar içerisinde şamanlık yayılmaya başladıkça bu dine inanan insanların ibadet şekilleri de değişmeye başladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim