Sahte izleme rakamlarının ardından Reynmen’in Ela şarkısının klibi için çalıntı iddiası

Sosyal medya fenomeni Reynmen’in son dönemlerde yaptığı her iş olay oluyor. Önceki gün yeni şarkısı Elayı çıkaran Reynmen’in şarkısının tıklanma rakamlarının sahte olduğu iddia edilmişti. Hatta bu iddiaların ardından Işın Karaca ve Reynmen arasında gerginlik yaşanmışlar. Instagram’ı kapatırım Sosyal medya fenomeni Reynmen, Şarkısını çıkarmadan önce ilk gün rakamlarının 15 milyonu görmemesi durumunda sosyal medya hesabını […]

15.07.2019 - 16:43
16.07.2019 - 11:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sosyal medya fenomeni Reynmen’in son dönemlerde yaptığı her iş olay oluyor. Önceki gün yeni şarkısı Elayı çıkaran Reynmen’in şarkısının tıklanma rakamlarının sahte olduğu iddia edilmişti. Hatta bu iddiaların ardından Işın Karaca ve Reynmen arasında gerginlik yaşanmışlar.

Instagram’ı kapatırım

Sosyal medya fenomeni Reynmen, Şarkısını çıkarmadan önce ilk gün rakamlarının 15 milyonu görmemesi durumunda sosyal medya hesabını kapatacağım söylemişti. Reynmen’in yeni şarkısı Ela üç günde YouTube’da toplam 28 milyon kez tıklandı ve bir rekora imza attı. Fakat şarkı ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmedi.

Klibi çalıntı iddiası

Reynmen’in Ela şarkısının klibi hakkında bu defa başka bir iddia gündeme geldi. 2012 yılında şarkıcı Aynur Aydın’ın yenildim daima şarkısının klibi ile Reynmen’in ‘Ela’ Şarkısının klibinde benzer sahneler olduğu iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları da iki klibinin birbirine benzediğini söyleyerek Reynmen’i eleştiri yağmuruna tuttu. Son dönemlerde şarkının sürekli gündeme olduğuna bakılırsa uzun süre Ela şarkısı konuşulacak gibi görünüyor.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim