Sağlık Bakanından Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesini ziyaret etti. Burada basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Koca personel alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
12 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ankara’da açılışı 14 Mart Tıp Bayramı’na ertelenen ancak hasta kabulüne başlamış olan Ankara Şehir Hastanesini ziyaret etti. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Personel Alımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bakan Fahrettin Koca burada gerçekleştirdiği ziyaret esnasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Personel alımı hakkında konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesinin tam anlamıyla faaliyete geçtiği durumda yaklaşık 12 bin personelin burada görev alacağını belirterek şimdilik 920’si doktor, 2 bin kişi sağlık personeli olmak üzere 4 bin kişinin görev aldığını belirterek şimdilik personel alımında herhangi bir sorunlarının bulunmadığını dile getirdi.

İÇERİĞİ KAYNAK GÖSTEREREK SİTENİZDE YAYINLAYABİLİRSİNİZ! UNUTMAYIN BÜYÜK SİTE OLMANIZ İÇERİĞİ İZİNSİZ ALMANIZ ANLAMINA GELMİYOR
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.
Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim