Sağlık Bakanından Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ankara’da açılışı 14 Mart Tıp Bayramı’na ertelenen ancak hasta kabulüne başlamış olan Ankara Şehir Hastanesini ziyaret etti. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Personel Alımı hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Fahrettin Koca burada gerçekleştirdiği ziyaret esnasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Personel alımı hakkında konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesinin […]

12.03.2019 - 16:04
02.08.2019 - 11:37
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ankara’da açılışı 14 Mart Tıp Bayramı’na ertelenen ancak hasta kabulüne başlamış olan Ankara Şehir Hastanesini ziyaret etti. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Personel Alımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bakan Fahrettin Koca burada gerçekleştirdiği ziyaret esnasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Personel alımı hakkında konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesinin tam anlamıyla faaliyete geçtiği durumda yaklaşık 12 bin personelin burada görev alacağını belirterek şimdilik 920’si doktor, 2 bin kişi sağlık personeli olmak üzere 4 bin kişinin görev aldığını belirterek şimdilik personel alımında herhangi bir sorunlarının bulunmadığını dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim