Dizi Fragmanları

Safir 10. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Safir Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin buram buram dram kokan dizisi Safir, dün akşam 10. yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Gül Abus Semerci ve Burcu Över’in kaleminden çıkan Safir’in başrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız ve Berkay Akgül yer alıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Safir son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Safir 10. bölümde; Feraye’nin hamile olduğunu öğrenen Yaman, henüz bebeğin kendisinden olduğunu bilmemektedir.

Diğer yandan Aleyna, Yaman’ın kendisine olan ilgisiz tavırlarından bıkmıştır. Buna artık katlanamamaktadır.

Hatta Yaman’ın hayatında başka bir kadın olduğundan şüphelenmeye başlar.

Artık Aleyna’nın yeni bir düşüncesi vardır. Bir yandan Cemile tarafından da yönlendirilmektedir. Yaman’dan hamile kalacaktır.

Ama ne zaman Yaman’a yaklaşsa, Yaman onu reddeder

. Aleyna’nın bu bebek fikrinin sonunun ne olacağı belirsizdir. Ateş için ise her şey değişmektedir. Feraye ve bebeğine sahip çıkmak için girmiş olduğu yolda, Ateş’in gönlüne söz geçirememeye başlaması her şeyi değiştirecektir.

İstemese de her an Feraye’ye daha çok çekilmektedir.

Okan ise abisinin haberi olmadan Sarp’la bir anlaşma yapar. Vural’dan kurtulmak adına karakola gidip teslim olmayı düşünmektedir.

Fakat Ateş’e kurduğu kumpaslar birer birer başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Bu da yeni planı konusunda onu şüphelendirir. Vural’ın şüphesinin sonu ise onu kendine ihanet eden Bekir ve Sarp’a götürecektir.

Safir bir önceki bölümde neler oldu?

Mektubu okuyup Yaman’la ilgili tüm gerçeği öğrenen Feraye şimdi ne yapacak? Koşa koşa Yaman’a gidip kendiyle ilgili gerçekleri de anlatacak mı yoksa Yaman’ın iyiliği için susacak mı?

Öte tarafta Sarp’ın Vural’ı ortadan kaldırma teklifine tamam diyen Okan’ın aklı karışık, içi rahat değildir. Abisini bu işbirliğine nasıl ikna edeceğini düşünmektedir. Cemile ise Sarp mevzusundan dolayı kendini sıkışmış hissetmektedir. Ateş’e kurduğu kumpas başarısız olan Vural vazgeçmeyip Ateş’e bu kez daha tehlikeli bir oyun kuracak. Acaba Ateş’in başını derde sokmayı başaracak mı? Yoksa Gülfem’in ‘Bade’nin kızın olmadığını biliyorum’ tehdidiyle vaz mı geçecektir? Gülfem’in ve Ömer’in üstüne gelmesiyle iyice hırslanan Aleyna bir plan yapar. Cemile kızının planını öğrendiğinde iş işten geçmiştir.

Safir 10. Bölüm İzleme Ekranı

SAFİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEME EKRANI

Kaynak: https://onedio.com/haber/safir-10-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-safir-son-bolum-tek-parca-full-izle-1183860

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu