Saçlarını kazıtan Çağatay Ulusoy yeni imajıyla Ben Fero’ya benzetildi

Netflix'in ilk Türk yapımı Hakan Muhafız dizisinde başarılı performansı ile adından söz ettiren Çağatay Ulusoy imaj değiştirdi. Çağatay Ulusoy'un sosyal medya hesabından yeni imajı ile ilgili yüklediği fotoğraf takipçileri arasında tartışmalara neden oldu.

15.08.2019 - 18:07
15.08.2019 - 19:28
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Hakan Muhafız dizisinde 2 sezon rol alan ve yeni sezonu da garantileyen Çağatay Ulusoy, yeni imajıyla sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Çağatay Ulusoy sosyal medya hesabından yeni halini paylaştı. Yakışıklı oyuncunun bazı takipçileri yeni imajını beğenirken bazıları ise hiç yakışmadığını dile getirdi.

Ben Fero’ya benzetildi

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni imajıyla rapçi Ben Fero’ya benzetildi. Çağatay Ulusoy İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla saçlarını kazıttığını duyururken, takipçileri de kısa süreli bir şok yaşadı. Çağatay Ulusoy’un fotoğrafını yorum yağmuruna tutan takipçilerinden bazıları çok beğendiklerini söylerken bazıları ise yakışmadığını ifade etti. Yakışıklı oyuncunun fotoğrafını beğenmeyenlerin sayısı oldukça fazlaydı ve Twitter’da kısa süre içinde en çok konuşulanlar listesinin ilk sırasına oturdu. Çağatay Ulusoy’un saçlarını, Hakan muhafız dizisinin yeni sezonu için kazıttığı düşünülüyor.

İşte Çağatay Ulusoy’un yeni imajı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim