Pratik Saç Modelleri Adım Adım Nasıl Yapılır

NAVİGASYONÇeşitli Kadın Saç ModelleriÖrgü Saç ModeliDağınık Atkuyruğu ModeliYarım Topuz Saç ModeliTopuz Saç ModeliPratik Kısa Saç ModeliMezunlar için Saç ModeliBurgulu Saç ModeliKurdele Topuz Modeli, Çeşitli Kadın Saç Modelleri Özellikle kadınlar saç modelleri konusunda erkeklere oranda daha hassas ve seçicidirler. Şimdi sizlere pratik saç modelleri ve kullanabileceğiniz yerler hakkında bilgi vereceğiz. Örgü Saç Modeli Örgü saç modelleri, […]

07.02.2019 - 18:05
07.02.2019 - 18:05
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Çeşitli Kadın Saç Modelleri

Özellikle kadınlar saç modelleri konusunda erkeklere oranda daha hassas ve seçicidirler. Şimdi sizlere pratik saç modelleri ve kullanabileceğiniz yerler hakkında bilgi vereceğiz.

Örgü Saç Modeli

Örgü saç modelleri, uzun saçlı biriyseniz ve acil bir yere yetişmek zorundaysanız yapabileceğiniz en pratik saç modeli bu saç modelidir. Hem size zamandan tasarruf hem de gideceğiniz yerde bütün ilgiyi üzerinize toplamızı sağlar. Üstelik bu modeli yapmak çok kolay, tek yapmanız gereken aşağıda fotoğrafta bulunan adımları tek tek uygulamanız.

 

Dağınık Atkuyruğu Modeli

Bu model ise daha çok çalışan kadınların hem şık hem de rahat olması için tercih ettiği modeller arasında. Pratik yapılması ve saçlarınızı hem ön plana çıkarması hem de güzel durması gibi nedenlerden tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz.

Yarım Topuz Saç Modeli

Topuz saç modelleri arasında belki de en bilindik saç modelidir. Genellikle saçlarını toplamak isteyen her kadının başvurduğu, günlük hayatta en sık kullanılan modellerdendir. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız fotoğraflardaki adımları uygulayabilirsiniz.

Topuz Saç Modeli

Her ne kadar dışarıdan görünüşü topuz gibi durmasa da şık ve resmi bir modeldir. Genellikle abiye giyen kadınların tercih ettiği model olan ve kolay yapılması sebebiyle tercih edilen modeller arasındadır. Kolay ve pratik saç modelinin yapımı aşağıda fotoğraflarda gösterilmiştir.

Pratik Kısa Saç Modeli

Kısa saçlı kadınların pratik olarak yapabileceği kısa saç modellerinden olan bu model ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ise lastik toka. Bu modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki fotoğraflarda bulunan adımları inceleyebilirsiniz.

Mezunlar için Saç Modeli

Yıllarca okuyup hayata atılmak için beklediğiniz mezuniyet töreninizde nasıl bir saç modeli yapacağınız elbette çok önemlidir. Burada göstereceğimiz mezuniyet saç modeli ile sizde mezuniyet töreninizde şık görünebilirsiniz. Üstelik bu model sayesinde kepten dolayı saçlarınız dağılıp bozulmayacaktır.

Burgulu Saç Modeli

Belki de küt saçlı kadınların en çok zorlandığı konulardan birisi saçlarına şekil vermek ve bu şeklin korunmasını sağlamaktır. Küt saç modellerinden birisi olan burgulu saç modeli ile hem saçlarınıza kolaylıkla şekil verebileceksiniz hem de tel toka ile yapıldığı için seklinin uzun süre korunmasını sağlayabileceksiniz.

Dağınık Topuz Modeli

8 adımda saç modeli yapmak ve şık görünmek ister misiniz? Sorunun cevabı evet ise bu dağınık topuz modeli uzun saç modelleri arasında en çok tercih edeceğiniz model olacaktır. Yapılması pratik ve şeklinin bozulmadan uzun süre kalabilmesi en çok tercih nedenlerinden.

Kurdele Topuz Modeli,

Hem pratik yapılan bir saç modeli istiyor hem de şirin görünmek istiyorsanız bu saç modeli tam size göre. Sadece 6 adım da yapabileceğiniz ve ihtiyacınız olan tek şeyin tel toka olduğunu düşündüğümüzde işiniz çok kolay. Bu saç modelinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey fotoğraflarda bulunan 6 adımı uygulamak.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim