Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun’un sevgilisine şiddet uyguladığını öne sürüldü. B.Y. şiddet gördüğü iddiaları ile savcılığa başvuruda bulunurken Arkun’un yerdeki kanları temizlediği görüntülerde soruşturma dosyasında yerini aldı.
Eklenme:
 Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun’un evlenmeye hazırlandığı sevgilisini darp ettiği iddia edildi. Sevgilisi tarafından şiddet gördüğünü öne süren B.Y. avukatı aracılığı ile Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Arkun hakkında şikayette bulundu.

Kanları görünce beni bıraktı

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade veren B.Y. 2019 Temmuz ayından beri Özer Arkun ile birlikte olduklarını belirtirken 2020’nin Mart ayında evlilik kararı aldıklarını ve beraber yaşamaya başladıklarını söyledi. Özer Arkun’un Üsküdar’da bulunan evinde 4 Mayıs 2020 tarihinde evlilik konusunda aralarında tartışma başladığını söyleyen B.Y. sevgilisinin kendisine önce hakaretler ettiğini ardından elindeki su bardağını fırlattığını bu şekilde öfke nöbetleri olduğunu bildiği için kendisinin karşılık vermeden dış kapıya yöneldiğini söyledi. Ancak sevgilisinin evden çıkmasına engel olduğunu belirten B.Y. kapıyı kilitleyip cep telefonu ve bilgisayarı kullanmasına da engel olduğunu iddia etti. Daha sonra kendisinden uzaklaşmasını istediğinde sağ kolunu geriye bir kere kafasına ve suratına yumruk atmaya başladığını belirten kadın, yatakta kanları gördükten sonra kendisini bıraktığını dile getirdi.

Kan izlerini temizledi

Sevgilisinin kendisini tehdit ederek indirdiğini söyleyen genç kadın olaydan kimseye bahsetmemesi şartı ile kendisine hastaneye götürdüğünü aksi halde kötü ve ağır şeyler olacağını söyleyerek tehdit ettiğini ifade etti. Hastanede merdivenlerden düştüğünü söyleyen B.Y. daha sonrasında ailesinin de desteği ile şikayetçi olmaya karar verdiğini dile getirdi. Diğer yandan söz konusu soruşturma dosyasına Özer Arkun’un kan izlerini temizlerken çekilmiş fotoğrafları da girdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Barış Arduç ve Gupse Özay’ın nikahından ilk kareler geldi! Düğün ne zaman?
30 07 2020 - 11:23
Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Hilal Altınbilek’in yeni aşkı Gurur Aydoğan çıktı
28 07 2020 - 10:43
Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi belli oldu! Hayranlarından da bir isteği var
24 07 2020 - 16:41
Hande Doğandemir’den eski sevgilisi Mart Fırat’a olay gönderme: Sosyopat reis
24 07 2020 - 13:12
Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya babasının ölüm haberiyle yıkıldı
23 07 2020 - 16:04
Merve Boluğur’un gizemli sevgilisi Acemi Cadı Toygar çıktı! İkili yıllar sonra kavuştu
23 07 2020 - 10:24
Yorum Yap