Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun’un sevgilisine şiddet uyguladığını öne sürüldü. B.Y. şiddet gördüğü iddiaları ile savcılığa başvuruda bulunurken Arkun’un yerdeki kanları temizlediği görüntülerde soruşturma dosyasında yerini aldı.
Eklenme:
 Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladı kan izlerini sildi

Rubato Grubu’nun solisti Özer Arkun’un evlenmeye hazırlandığı sevgilisini darp ettiği iddia edildi. Sevgilisi tarafından şiddet gördüğünü öne süren B.Y. avukatı aracılığı ile Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Arkun hakkında şikayette bulundu.

Kanları görünce beni bıraktı

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade veren B.Y. 2019 Temmuz ayından beri Özer Arkun ile birlikte olduklarını belirtirken 2020’nin Mart ayında evlilik kararı aldıklarını ve beraber yaşamaya başladıklarını söyledi. Özer Arkun’un Üsküdar’da bulunan evinde 4 Mayıs 2020 tarihinde evlilik konusunda aralarında tartışma başladığını söyleyen B.Y. sevgilisinin kendisine önce hakaretler ettiğini ardından elindeki su bardağını fırlattığını bu şekilde öfke nöbetleri olduğunu bildiği için kendisinin karşılık vermeden dış kapıya yöneldiğini söyledi. Ancak sevgilisinin evden çıkmasına engel olduğunu belirten B.Y. kapıyı kilitleyip cep telefonu ve bilgisayarı kullanmasına da engel olduğunu iddia etti. Daha sonra kendisinden uzaklaşmasını istediğinde sağ kolunu geriye bir kere kafasına ve suratına yumruk atmaya başladığını belirten kadın, yatakta kanları gördükten sonra kendisini bıraktığını dile getirdi.

Kan izlerini temizledi

Sevgilisinin kendisini tehdit ederek indirdiğini söyleyen genç kadın olaydan kimseye bahsetmemesi şartı ile kendisine hastaneye götürdüğünü aksi halde kötü ve ağır şeyler olacağını söyleyerek tehdit ettiğini ifade etti. Hastanede merdivenlerden düştüğünü söyleyen B.Y. daha sonrasında ailesinin de desteği ile şikayetçi olmaya karar verdiğini dile getirdi. Diğer yandan söz konusu soruşturma dosyasına Özer Arkun’un kan izlerini temizlerken çekilmiş fotoğrafları da girdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap