Rize Çamlıhemşin’de 1,5 Aylık Hamile Başak Çamkerten Bir Haftadır Kayıp

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde 20 yaşındaki Başak Çamkerten bir haftadır kayıp. Yakınlarının merak içerisinde aramaya devam ettiği genç kadının bir buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi. Jandarma ekipleri de kayıp kadını bulmak için arama çalışması başlattı.

02.07.2019 - 0:02
02.07.2019 - 11:18
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Topluca Köyü’nde oturan ve 3 ay önce evlenen 20 yaşındaki Başak Çamkerten’den bir haftadır haber alınamıyor. 1,5 aylık hamile olduğu öğrenilen genç kadın bir hafta önce evden çıktı ve bir daha da geri dönmedi. Genç kadının hayatından endişe eden ailesi Jandarma’ya giderek kayıp ihbarında bulundu.

Arama Çalışması Başlatıldı

Bir hafta önce evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen eşini kendi çabalarıyla aramasına rağmen bulamayan Mehmet Çamkerten aynı günün akşam saatlerinde Jandarma Karakolu’na giderek kayıp başvurusunda yılında bulundu. Jandarma ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulunurken köy ve çevresinde de arama çalışmaları başlatıldı. Ancak bir haftadan bu yana devam eden arama çalışmalarında genç kadından herhangi bir haber alınamadı. 1,5 aylık hamile olduğu öğrenilen 20 yaşındaki Başak Çamkerten’in bulunması için aramalar devam ediyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim